Blogi autorid

Tiit Pruuli

Go Traveli nõukogu esimees, kel on õnnestunud oma töö ja armastus kenasti kokku sobitada. Tiit on purjetanud ja sõitnud autodega ümber maailma, osalenud paljudel ekspeditsioonidel, matkadel ja turismireisidel kõigil kontinentidel ning külastanud ligikaudu 150 riiki. Koos sõpradega annab ta välja Go Reisiajakirja ja kirjastab reisiraamatuid. Suurim rõõm on Tiidule see, kui ta näeb, et keegi on õnnelikuna tema korraldatud reisilt tagasi tulnud.
Loe kõiki Tiidu lugusid

 

Rene Satsi

Rene Satsi on reisikirjanik, kes on oma rännakutel üle maailma kogenud palju eredaid elamusi ja kelle kirjutistega on alati lõbus koos olla. Ta on kirjutanud 2 reisiraamatut, ühe Iirimaast ja teise Sri Lankast. Lisaks on ta GO Reisiajakirja viljakas kaasautor. Tiit Pruuli on väitnud, et tema on läbi lugenud kõik Rene reisikirjad ja -raamatud ning et ta sooviks väga koos Renega reisida, sest temaga juhtub alati midagi põnevat ja lõbusat. Hetkel saab lugeda erakordselt lõbusat Äpardunud reisilugude seeriat Delfi Reisijuhis. Jälgi Rene tegemisi ka Instagramis.
Loe kõiki Rene lugusid

 

Arne Uusjärv

Geograafiharidusega Arne on palju aastaid rännanud nii grupijuhina kui ka üksinda mööda maailma  ning külastanud rohkem kui 100 riiki. Eriti meeldib talle eksootilisi reisiprogramme koostada, tema lemmikpiirkondadeks on Aafrika, Aasia ja Arktika. Arnele pakuvad huvi kohad, mis pole veel tsivilisatsioonist rikutud, ja rahvad, kes elavad veel massikultuurist erinevalt. Suurlinnadele eelistab ta külasid, kus elavad näiteks paapuad (Uus-Guinea saar), jarawad (Andamani saared) või hamerid (Etioopia lõunaosa). Lemmikraamatuks on „Tualetis mitte sittuda“. Arne artiklid, fotod ja raadiosaated on kättesaadavad ka siin.
Loe kõiki Arne lugusid

Age Põder

Age on Go Traveli meeskonnas teinud erinevaid töid üle kümne aasta. Hetkel veab ta partnersuhteid ning koostab reise raamatuklubile ja seiklejatele. Sportlase ja malevlasena on Age nooruses sõitnud läbi pool Nõukogude Liitu ning elanud hiljem aastaid Ameerikas ja Inglismaal, nii et ta tunneb end ühtviisi mugavalt nii rongis platskaardi peal, telgis kui ka viietärnihotellis – peaasi, et head inimesed on kaasas, kellega koos maailma avastada ja reisirõõmu jagada.
Loe kõiki Age lugusid

Kädi Pupart

Kädi on Go Traveli turundusjuht, kes juba töö iseloomust tulenevat on alati kursis kõige värskemate turismiuudistega. Kädi on see, kes teab alati, kuhu on kõige soodsamad reisihinnad ja millal on oodata järgmisi müügikampaaniaid. Reisida meeldib Kädile eelkõige kohta, kus ta ole veel käinud. Väga hindab ta kodumaal müttamist, olgu siis metsas, rabas või suusaradadel.
Loe kõiki Kädi lugusid

Mihkel Raud

Mihkel on laulja, kitarrist, kirjanik, blogija, saatejuht ning ajakirjanik. Muusikuna teatakse teda kõige paremini Singer Vingeri, Mr. Lawrence'i ja Lennaga seoses, saatejuhina nägi teda viimati jutusaates "Kolmeraudne". Praegu elab ja töötab Mihkel Chicagos. Elust Ameerikas ta meie blogis kirjutabki, aga selle kõrval ka reisidest mujal maailmas – Aasiast, Aafrikast, Euroopast, võib-olla Eestistki.
Loe kõiki Mihkli lugusid

 

 

Tule kaasautoriks!

Go Reisikirjade toimetuse uks on alati valla uutele põnevatele kaastöödele. Saada oma seikused aadressile reisikirjad@go.ee ja vaatame, kuhu nad kõige paremini sobivad reisiajakirja, blogisse või koguni raamatuks! Vaata lähemalt

 

Blogiklubi

Aadressil GoMaailm.ee tegutsenud blogiklubi on uksed sulgenud. Oma nime ja artiklid leiad altpoolt kaduma ei ole läinud miski! Blogipunktid aegusid 31.12.2020.

 

Kõik reisiblogi autorid: