Blogi autorid

Tiit Pruuli

Go Traveli nõukogu esimees, kel on õnnestunud oma töö ja armastus kenasti kokku sobitada. Tiit on purjetanud ja sõitnud autodega ümber maailma, osalenud paljudel ekspeditsioonidel, matkadel ja turismireisidel kõigil kontinentidel ning külastanud ligikaudu 150 riiki. Koos sõpradega annab ta välja Go Reisiajakirja ja kirjastab reisiraamatuid. Suurim rõõm on Tiidule see, kui ta näeb, et keegi on õnnelikuna tema korraldatud reisilt tagasi tulnud.
Loe kõiki Tiidu lugusid

 

Arne Uusjärv

Geograafiharidusega Arne on palju aastaid rännanud nii grupijuhina kui ka üksinda mööda maailma  ning külastanud rohkem kui 100 riiki. Eriti meeldib talle eksootilisi reisiprogramme koostada, tema lemmikpiirkondadeks on Aafrika, Aasia ja Arktika. Arnele pakuvad huvi kohad, mis pole veel tsivilisatsioonist rikutud, ja rahvad, kes elavad veel massikultuurist erinevalt. Suurlinnadele eelistab ta külasid, kus elavad näiteks paapuad (Uus-Guinea saar), jarawad (Andamani saared) või hamerid (Etioopia lõunaosa). Lemmikraamatuks on „Tualetis mitte sittuda“. Arne artiklid, fotod ja raadiosaated on kättesaadavad ka siin.
Loe kõiki Arne lugusid

 

Anu Vane

Go Traveli turundusjuht, kel on kolm kirge  reisimine, turundus ja kirjutamine. Töö reisibüroos annab võimaluse neid kenasti kombineerida ning seega leiab Anu reisilugusid ja arvamusi tihtilugu nii ajakirjandusest kui ka siit blogist. Reisima sattub Anu kõige sagedamini Vahemere maadesse, kus talle meeldib jälgida kultuuride segunemist ajas ja mateerias ning selle kõrvale hästi ja mitmekesiselt süüa-juua.
Loe kõiki Anu lugusid

 

Age Põder

Age on Go Traveli meeskonnas teinud erinevaid töid üle kümne aasta. Hetkel veab ta partnersuhteid ning koostab reise raamatuklubile ja seiklejatele. Sportlase ja malevlasena on Age nooruses sõitnud läbi pool Nõukogude Liitu ning elanud hiljem aastaid Ameerikas ja Inglismaal, nii et ta tunneb end ühtviisi mugavalt nii rongis platskaardi peal, telgis kui ka viietärnihotellis – peaasi, et head inimesed on kaasas, kellega koos maailma avastada ja reisirõõmu jagada.
Loe kõiki Age lugusid

 

Kädi Pupart

Kädi on Go Traveli turundus- ja tootespetsialist, kes juba töö iseloomust tulenevat on alati kursis kõige värskemate turismiuudistega. Kädi on see, kes teab alati, kuhu on kõige soodsamad reisihinnad ja millal on oodata järgmisi müügikampaaniaid. Reisida meeldib Kädile eelkõige kohtadesse, kus paistab päike  mida kuumem, seda parem!
Loe kõiki Kädi lugusid

 

Mihkel Raud

Mihkel on laulja, kitarrist, kirjanik, blogija, saatejuht ning ajakirjanik. Muusikuna teatakse teda kõige paremini Singer Vingeri, Mr. Lawrence'i ja Lennaga seoses, saatejuhina nägi teda viimati jutusaates "Kolmeraudne". Praegu elab ja töötab Mihkel Chicagos. Elust Ameerikas ta meie blogis kirjutabki, aga selle kõrval ka reisidest mujal maailmas – Aasiast, Aafrikast, Euroopast, võib-olla Eestistki.
Loe kõiki Mihkli lugusid

 

Anna-Liisa Krönström

Anna-Liisa on juba 10 aastat Go Travelis töötanud. Kõigepealt oli ta reisikonsultant, nüüd aga lennuguru ja tootejuht ehk teisisõnu tema toodab meie reisid! :) Anna-Liisa ise armastab reisida pigem nii, et õhtul mõtleb, umbes kuhu suunda võiks minna ja mis buss bussijaamast sinnapoole väljub, ning ongi bussi peale minek, et hommikut juba uues kohas alustada. Anna-Liisa eelistab reisida üksinda ja nii, et taskus on vaid edasi-tagasi lennupilet. Tema lemmikpiirkonnaks on Aasia, aga kui kohver nurgas ikka väga kurvaks muutub, tuleb reisile minna ka siis, kui Aasia parasjagu ei tõmba.
Loe kõiki Anna-Liisa lugusid

 

Tule kaasautoriks!

Go Reisikirjade toimetuse uks on alati valla uutele põnevatele kaastöödele. Saada oma seikused aadressile reisikirjad@go.ee ja vaatame, kuhu nad kõige paremini sobivad reisiajakirja, blogisse või koguni raamatuks! Vaata lähemalt

 

Blogiklubi

Aadressil GoMaailm.ee tegutsenud blogiklubi on uksed sulgenud. Kui oled siiski meile varem kirjutanud, leiad oma nime ja artiklid altpoolt kaduma ei ole läinud miski! Samuti ei ole kaduma läinud Sinu blogilugude eest teenitud punktid. Selle kohta saad väljavõtte, kui kirjutad turundus@gotravel.ee.

 

Kõik reisiblogi autorid: