Lennureisija meelespea 1

Et ootamatud probleemid ei rikuks reisi juba enne algust, saabu alati lennujaama kaks tundi enne väljalendu. Kuid lennureisi parimaks sujumiseks saad ära teha palju rohkem. Siin on 9 olulist punkti, et lennureis tõrgeteta sujuks.

  1. Palun kontrollige üle, et piletil kuvatud reisijate nimed, sihtkoht, kuupäevad ja kellaajad vastaksid tellimusele. Parandused ja muudatused on reeglina võimalikud vaid pileti väljastamise päeval!
  2. Kõik lennuajad on piletil toodud kohaliku aja järgi ja võivad muutuda – palun kontrollige lennuaegasid hiljemalt 24 tundi enne väljalendu lennujaama kodulehelt!
  3. Reisija vastutab reisiks vajalike dokumentide olemasolu eest (pass, viisa k.a transiidi puhul, vaktsineerimistõendid, sihtriiki sisenemise ankeedid jms). Palun kontrollige üle reisidokumentide kehtivus ja sihtriiki sisenemise nõuded. NB! Riikidesse sisenemise nõuded võivad olla pidevas muutumises!
  4. Lennupiletil kuvatud lendusid tuleb kasutada vastavalt piletil toodud järjekorrale ja ainult selle inimese poolt, kelle nimi on piletile kirjutatud. Lennuettevõtjal on õigus tühistada edasised lennud või kogu broneering, kui klient jätab ühe lennu kasutamata.
  5. Palun kontrollige enne lendu üle lennupileti hinnas sisalduv pagasimäär ja mõõdud, et vältida lennujaamas või väravas lisatasu maksmist.
  6. Soovitame võimalusel registreeruda lennule internetis (online check-in) hiljemalt reisile eelneval päeval. Mõni lennufirma võib küsida lisatasu lennujaamas lennule registreerimise ja/või pardakaardi väljastamise eest.
  7. Soovitav on saabuda lennujaama 2–3 tundi enne lennu väljumise aega. Reisija on kohustatud end õigeaegselt lennule registreerima ja ilmuma väljuva lennu väravasse (gate) õigeaegselt. Väravasse saabumise aeg on märgitud pardakaardil ja/või  lennujaama ekraanidel. Hilinenud reisijaid lennule ei lubata!
  8. Reisija on kohustatud jälgima lennujaama ekraanidel esitatavat teavet ja kuulama valjuhääldi kaudu edastatavaid teateid, mis puudutavad reisijate pardale minemise infot. Pardakaardil ja infoekraanidel kuvatud teave võib muutuda.
  9. Go Traveli lennupiletite tingimused on leitavad lennupiletite müügitingimused.

Loe SIIT, miks peab lennujaama saabuma 2 tundi varem.


Notice: Only variables should be assigned by reference in /data01/virt110251/domeenid/www.gotravel.ee/reisikirjad/wp-content/themes/go_reisikirjad 2.0/comments.php on line 11

1 KOMMENTAAR

  • Inglismaal on asi eriti hulluks läinud. Peab kõvasti aega varuma enne lennuki väljumist ning äärmiselt varakult lennujaama jõudma. Loodame, et olukord leevendub peagi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *