Värskeid uudiseid Egiptusest ja Rixos Premium Seagate hotellist

Meie püsiklient Lisbeth käis koos oma vanemate ja sõpradega 18. veebruari lennuga Sharm El Sheikhis Egiptuses puhkamas. Hotelliks sai valitud Rixos Premium Seagate, reisikorraldaja TUI. Lennul oli kokku 150 inimest sealhulgas Lisbethi suur 35pealine reisiseltskond.

Rixose hotellid on kallid luksushotellid, kuid aeg ajalt tehakse sinna pakkumisi, mis on tavahinnast tunduvalt soodsamad ning millest on raske keelduda.

Kui omal ajal tekitasid klientidele peavalu TUI lennuajad ning lennukid, siis nüüd on nende muredega ühel pool – lendude kellaajad on väga head ning lennuvedajaks airBaltic oma uute lennukitega. Isegi jalavahed tundusid laiemad. Kohapealne reisiesindaja Erica lendas Sharmi sama lennuga ning on ülimalt meeldiv inimene.

Kui elad Rakveres, nagu meie Lisbeth, siis saab tasulist testi teha vaid Rakvere haigla laboris, Synlabi võimalus linnas puudub. Testi tegemise aega haigla laborisse saada on ülimalt lihtne.

18. veebruari hommikul, mil oma teekonda Tallinna lennujaama poole alustasime, oli Rakveres 32 kraadi külma. Meil aga oli Egiptuse soe päike juba vaikselt silme ees. Lennujaamas on kõrgendatud testide kontroll – meie jõudes olid 2 tegelast juba positiivse testiga vahele jäänud, õhtuks kogunes neid 5 ja päris kindlasti ei tasu lennujaama minna võltsitud sertifikaatide jms. Testitulemust ja passi kontrolliti igal sammul lennujaamas, pood on kinni kuid kohvik ja R-kiosk avatud.

Lend väljus õigeaegselt ja lennule sai otse koridorist! Lennukis on maski kandmine kohustuslik ning seda tuletati aeg ajalt ka meelde.

Pardamenüüd saab edaspidi ette tellida, meil see võimalus nn esimesel lennul puudus.

Tere tulemast Egiptusesse!

Sharmi lennujaamas läks kõik üliladusalt. Saabudes tuleb esimese asjana ära täita Egiptuse tervisedeklaratsioon, mida saab täita ka juba eelnevalt st enne reisi ning näidata ette pass ja test. Seejärel tuleb täita maale mineku kaart, läbida passikontroll ja ongi kõik. Esindaja on lennujaamas vastas ja juhatab inimesed puhastesse ja korralikesse tranfeeribussidesse. Sõit meie hotelli kestis 10–15 minutit.

Vastuvõtt hotellis on kohe algusest peale meeldiv – peauksest sisenedes desotamine, edasi pakutakse värskendavat jooki.

Hotelli kõrval on väliööklubi, mis on vali nagu ööklubid ikka. Igaks juhuks tasub juba broneerimisel mainida, et uni on magus ja soovitakse tube klubist eemale. Ööklubi ise on võimas – hiiglaslik, hea muusika, korralik baar ja toredad showd igal õhtul, ka live-muusika.

Superior toad on kõik ühesugused. Väike vahe on selles, et kui toas on istumisnurk, siis on rõdu väiksem ja vastupidi. Vannitoal pole ust – õnneks tualetil ja duššinurgal on. Toad tõesti väga puhtad ja seda iga päev. Meie saime endale nii toreda koristaja onu, kes käis veel ekstra meie külmikuid täitmas ja uuris pidevalt, kas meil on ikka hea ja kas kõik meeldib. Sussid ja hommikumantlid on toas samuti olemas!

Minibaari täidetakse iga päev: karastusjoogid, mahlad, õlled, šokolaadid, vein – hinnas! Krõpsud, vesi, erinevad pesemistarbed, kohvi ja tee tegemise võimalus toas – check!

Toit on Rixoses tasemel – ütleks ,et lausa light Maxx Royal. Pearestorani toiduvalik on tohutu ja kõigile leidub midagi! A la carte restoranides käisime 4 korda. Sinna tuleb broneering teha 24 tundi ette. Toit ja teenindus samuti ülihea!

Kõik söögiriistad on paberkottides, restorani sisse astudes on seinal teler, kuhu kuvatakse kohapeal mõõdetud kehatemperatuur. Pearestoranis on toit klaasi või keti taga ning iga külje peal seisab kokk, kes toitu tõstab. Järjekordi polnud ja kõik sujus suurepäraselt.

Basseini ääres käib ettekandja ja võtab tellimusi, toob joogid ja snäkid. Joogid on kõik purkides v.a Prosecco ning värskelt pressitud mahlad. Prillide puhastaja käib samuti basseini ääres. Kaks basseini on soojendusega.

Sportimise võimalused on Rixoses tohutud! Seal on sise- ja välijõusaal, välitreeningsaal erinevate trennide ja treeneriga, tenniseväljak, rannavolle väljak jne. Ja kui palju jooksvaid ja kõndivaid inimesi hommikul, lihtsalt super! Detox smuuti baar on avatud iga päev kl 7–17 – valikus on erinevad smuutid ja loomulikult saab lasta kokku panna ka enda oma.

Hotelli territooriumil sõidab väike taksobuss, sest territoorium tohutu ja jalgsi igale poole ei jõua. Lapsed käisid sellega koguaeg õhtuti sõitmas.

Lastele on Rixy klubi, kus on lisaks muule bassein, mänguväljak ja isegi väike kohvik. Lapsi saab jätta sinna kuni kella 22ni. Lastele on tegevust reaalselt kogu päevaks, erinevad üritused ja meisterdamised (näiteks piraadipidu, näomaalingud, käevõrude ja maskide meisterdamine jpm). Üks äge asi oli veel merineitsi sabad, mis toodi basseini juurde, et lapsed saaksid ujuda nagu merineitsid.

Soovitan Rixost väga – kõik toimib, suurepärane teenindus ja toitlustus. Nauditav puhkus on garanteeritud! Ka Egiptuses laiemalt tundus kõik turvaline.

Soovitus – Sinaistar

Käisime Olav Pedari ja Sinaistariga merel sukeldumas, ma tõesti julgen neid 100% soovitada. Nii korralik paat, hea toit ja meeldiv pererahvas. Läksime jube tuulise ilmaga merele, kuid Olav ütles kohe, et leiame koha, kus tuult ei ole ja nii oligi! Vinge elamus! Vaata Sinaistari Facebooki lehte või küsi kontakti siit.

Tagasilend

Testi ma klientidel tagasi tulles kohapeal ei soovita teha, sest kui juhtumisi test osutub positiivseks, siis on isolatsioon 14 päeva samas hotellis ning hotelli vahetada ei saa. Seega kui oled olnud Rixoses, siis võivad need 14 päeva olla küll megamugavad, kuid kallid.

Lennujaamas oli kõik mugav ja asjad läksid suhteliselt kiiresti. Kontroll tundus tugev. Sharmi lennujaamas oli lahti vaid 1 söögiputka, kus võileib maksis 10 dollarit, õlu sama palju ning vesi 5 dollarit.

 

Aitäh, et reisid vastutustundlikult ja jälgid kõiki turvalisuse ning sihtkohanõudeid enne ja kindlasti ka pärast reisi!

Kõige värskem pildimaterjal ja emotsioonid Go Traveli Instagramis siin.

PUHKUSEPAKETT EGIPTUSESSE OSTA SIIT

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *