SeiklusFest Ida-Virumaal toimub juba 19. juunil

Hei, matkahuviline! Seikluslik Ida-Virumaa kutsub end avastama. Juba 19. juunil toimub Eesti Kaevandusmuuseumi ning endise Aidu karjääri aladel üllatusi täis SeiklusFest. Elamusi ning väljakutsuvaid ettevõtmisi jagub igale maitsele – meie sõna selle peale.

Teist aastat järjest toimuv festival viib Sind seikluslikule rännakule mööda pruuni kulla radasid ning teeb seda taastuva loodusega käsikäes. Matkapunkte läbides satud ägedatesse kohtadesse tehismaastikul. SeiklusFesti rajad sobivad läbimiseks suurele ja väiksele, esimest korda uudistajale ning seiklusharrastajale.

SeiklusFest koosneb seiklusmaa karikast ja seiklusmatkast, mis on omakorda läbi põimunud seiklusmaa messi väljapanekutega. 

„Seiklusmaa karikas on mõeldud tõelisele seiklushundile, kel tuleb lisaks  vabaorienteerumisele lahendada erinevaid nuputamis-, leidlikkus- ja osavusülesandeid. Seiklusmatk sobib rahulikumale kulgejale, kes liigub samuti kaardi järgi ning vallutab punkte endale sobivas tempos,” räägib SeiklusFesti projektijuht Ingrid Kuligina.  Raja pikkuse saab seikleja valida selle järgi, kui palju ta läbida soovib. Peaasi, et marsruut kuni nelja tunni sisse ära mahub. 

Esmakordselt toimub SeiklusFesti raames ka seiklusmess. Tegemist on põneva laadaga, milles Ida-Viru turismiklastri partnerid pakuvad oma tooteid ja teenuseid, teevad eripakkumisi ning viivad läbi muidki huvitavaid tegevusi. Seiklusmessi teeb ainulaadseks see, et messiboksid paiknevad hajutatult üle terve SeiklusFesti ala nii seiklusmaa karika kui ka seiklusmatka kontrollpunktides.

Kuna festivali rajad läbivad erisugust maastikku, annab õige matkariietus juba pool võitu! SeiklusFesti hea sõber MATKaSPORT aitab Sind sobivate valikute tegemisel.

Psst! Kui ostad MATKaSPORT kauplusest vähemalt 25 euro eest, saad kingitusena kaasa SeiklusFesti pääsme. Kampaania kehtib kuni 31. maini. 

Nüüd aga kiiresti, kiiresti SeiklusFesti kodukale ning Facebooki lehele lisainfot hankima.

Kui soovid oma seltskonnale majutust 18.–20.06.2021 ehk täpselt SeiklusFesti nädalavahetuse ajaks suurepärases Karukella puhkemajas, siis pakett on veel saadaval Go Traveli e-poes SIIN

Seikle puhates, puhka seigeldes – Ida-Virumaa ootab Sind!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *