Salva Kindlustus hakkas pakkuma COVID-19 tervisekindlustuse kaitset reisimisel

Reisikindlustust võime pidada üheks kohustuslikuks reisi planeerimise osaks. Õigeaegselt sõlmitud kindlustuspoliis säästab õnnetuste ja viperuste korral ootamatutest väljaminekutest ning tagab muretu puhkuse- või ärireisi. Reisikindlustuse tervisekindlustus katab haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud ravimite maksumusest kuni koju tagasipöördumisega seotud väljaminekuteni.

Lisaks tervisekindlustusele on võimalik end kindlustada ka mitmete ebameeldivuste vastu nagu reisi ärajäämine, lennule hilinemine, pagasi kadumine/ kahjustumine või looduskatastroofi/ terroriakti/ rahvarahutuste tõttu tekkinud reisitõrge.

Alates 08.06.2020 pakub Salva reisikindlustust uute tingimuste järgi. Toome välja põhilised uuendused:

  • neist olulisim muudatus on Covid-19 tervisekindlustuse kaitse.  Poliis katab viirusesse nakatumise tõttu tekkinud ravikulud (kulud diagnostikale, ravimitele, haiglaravile) välisreisil, lisakulutused majutusele karantiini sattumise korral ning vajadusel uued tagasisõidupiletid maksumusega kuni 1500 eurot.
  • reisitõrke alusel hüvitame kasutamata reisipaketi maksumuse juhul kui kindlustatul diagnoositakse Covid-19 viirus enne reisi Eestis ning reisimine on seega vastunäidustatud. Muudatused laienevad ka kehtivatele lepingutele.
  • tervisekindlustuse kindlustussumma 1 000 000 eurot. Tervisekindlustuse poliisile võib valida kuni 1 000 000 euro suuruse katte, mille ulatuses hüvitatakse haigestumise või õnnetusjuhtumiga seotud kulud. Valitud kindlustussumma kehtib ühe kindlustatu kohta. Haigestumise või õnnetuse korral võib pöörduda sobivaimasse raviasutusse, aktsepteerime ka erahaiglaid.
  • tervisekindlustusega on kaetud kulud, mis on põhjustatud terrorismist, looduskatastroofist ja rahvarahutustest.
  • pagasi hilinemise korral hüvitatakse esmatarbekaupade soetamiseks tehtud kulutused kuni 60 euro ulatuses. Võimalus on juurde võtta ka pagasi kõrgendatud hüvitis, mille kohaselt on pagasi hilinemise päevaraha kuni 150 eurot.
  • võimalus sõlmida aastane reisikindlustus 120-päevase kasutusajaga neile kes reisivad sageli (nii töötegemise kui puhkamise eesmärgil).
  • kindlustusperioodi lõpuni on ilma lisamakseta kaetud kulud, mis võivad tekkida lennugraafiku muutusest või lennu ülebroneerimisest.

Sõlmi reisikindlustus mugavalt otse internetis SIIN 

Reisikindlustuse tingimused täismahus leiad SIIT 

REISIKINDLUSTUS – TAGAB MURETU REISI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *