Suur Reisikirjanduse LAAT, 12. novembril Balti jaama restoranis Travel

12. novembril toimub Balti jaama restoranis Travel suur reisikirjanduse laat. Oma raamatuid tutvustavad ja müüvad kaks suuremat eesti reisiraamatute kirjastajat – Petrone Print ja Go Reisiraamat. Esinevad kirjanikud Aime Hansen, Vahur Afanasjev, Roy Strider jt. Päeva juhib Justin Petrone. Igal täistunnil alates kl 11 tutvustab mõni rändaja oma raamatut. Kell 15 näiteks räägivad juttu ümbermaailmapurjetajad Hillar Kukk ja Tiit Pruuli.

Originaalne reisikirjandus on eestlaste lugemislaual olnud juba 19. sajandi keskpaigast alates, kui eesti meremehed ja misjonärid maarahvast kaugetes paikades kirjutatud päevikutega rõõmustama hakkasid. Kuigi maailm on nüüd palju kergemini kättesaadavam ja igaüks võib ise kuhu iganes kohale kihutada, on reisikirjandus just viimastel aastatel taas õitsele löönud. Ikka tahavad i nimesed teistele rääkida, mis nad kodust kaugel olles nägid ja tundsid.

Eelmise aasta parimaks reisiraamatuks valiti Viivi Luige, Aare Pilve ja Martin kala teosed,  2011. aasta parimate vaagimine seisab veel ees. Hea ülevaate sellest, mis viimasel ajal ilmunud, saab aga reisikirjanduse laadal, mis toimub 12. novembril Balti jaama restoranis Travel. Laada korraldavad kaks suurimat reisikirjanduse väljaandjat Petrone Print ja Go Reisiraamat. Lisaks raamatute soodsale ostmisele, saab igal täistunnil saab kuulata mõne reisiselli juttu ja maitsta suupisteid värskeltilmunud „Minu kokaraamatust“.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga