Reis läbi Soome-Rootsi-Taani 4

Lõbus reis läbi Soome, Rootsi, Taani koos autodega ja sõpradega, kes olid huvitatud reisimisest ja niisama lõbust, kellele meeldib seiklusjanu ja kes on nõus jagama sõpradega kõike, sest sõbrad alati toetavad üksteist.

Olles pakkunud sõpradele võimalust minna Taani, kuid teistmoodi, olid nad kohe õnnelikud, et teeme ära, miks mitte. Laevapiletid saime ruttu. Alguses Soome, seal sõitsime ringi, käisime VAASAS klaasitehases vaatamas klaasipuhumist. Ostsime endale ka mõned uhked klaasid, mis olid nii kenad.

Jõudes tagasi Helsingisse oli õhtu ja laev oli läinud, kuid polnud hullu, sest meil olid piletid järgmisele päevale SILJA LINE EUROOPALE.

Kui saime laeva peale, siis kohe poodi, kes lõhna ostma, kes niisama. Mina isiklikult kohe pesema ehk dushi alla. Pärast seda läksime kohe kõik sööma ja  shõud vaatama. Küll oli kena. Siis magama, sest hommikul kell 8 oli äratus. Hommikul sööma ja siis asjad kokku. Ootasime Stockholmi jõudmist ja oligi kena Stockholm. Nädal pärast pulmi oli ikka linnas selline tunne, et kohe on pulmad tulemas.

Stockholmis niisama, kes VAASAMUUSEUMISSE, kes PIPILANDI ja õhtupoole asusime Taani poole teele, et jõuda hommikuks Legolandi. Jõudsime lõunaks ja see oli super vägev, millised majad, milline linnake. Soovitan kõikidel minna, kellel seiklusisu. Tagasi tulime otse Stockholmist VICTORIA 1 koju. Olime väsinud kuid ka õnnelikud, sest selline super reis sai ette võetud.

4 kommentaari

 • Siiri Kuus kommenteeris

  No sellest loost küll väga välja ei lugenud, et see kõik super oli, oleks tahtnud ikka mahlakamaid detaile. Ainus mis teada sain- entusiastlik sõpradegrupp läks reisule- seda va rahanatukest oli ikka veidi ja teoks ta sai 😀
  Ei midagi paha, aga oleks tahtnud rohkem teada saada reisi kohta 🙂

 • Marilin kommenteeris

  Jep sama siin:) et miskit jäi puudu;) aga sellised tripid on mega lahedad:) selles ma olen kyl kindel;)

 • Siiri Kuus kommenteeris

  No teised arvavad sama 🙂 uus jutuke tuleks kirjutada veidi detailsemalt ja mõni pisiasi vaid lisaks vürtsi 🙂

 • nele reilson kommenteeris

  olen eelnevate komentaaridega täiega päri:) Särtsu oleks juurde vaja 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.