Reis Algarve – Lõuna Portugali! 2. Päev 3

Viagem ao Algarve! Segundo dia!! Hommikul pikka juttu magamisega ei teinud ning peale kerget hommikusööki asusime väiksele tuurile Beja linnas. Taaskord pidi seltskond tõdema, et tuleks uskuda minu kui GPS juttu, kuna kõndisime hoopis teise linna otsa omaarust kindluse torni vaatama, kuigi ma ütlesin tasa et võiks vist ikkagi teisele poole minna. Lisaks võitsin ka kihlveo, et teadsin kuhu Raul auto parkis :) GPS power yeah!

Lõpuks õigel pool linna avastasime, et väikse torni taga võib tõepoolest asetseda suuur kindlus. Ilus ilus. Ja eriti tore, et sisspääs ei maksa midagi. Tore hommikupoolik.
Lisaks muidu turistitamisele,mis on aga Portugalile üsna tavapärane on see, et vanapapid istuvad pargis ning ajavad juttu ja lihtsalt naudivad olemist. Eriti hea vaatepilt, mida Eestis (kahjuks) eriti ei leia.
Beja´st edasi liikusime taas ikka Algarve poole ning ei läinud kaua, kui juba olimegi Algarve´s ning täpsesmalt Albufeira linnas, kuhu meil oli bookitud hotell kaheks ööks – 4 tärniline hotell -rõhutan 🙂 Nimelt leidsime me mingi imepärase hotelli, kus on olemas kõik vajalik ja rohkemgi veel ainult 46 eurot öö – mis teeb ligikaudu 12 eurot näo peale. Toaks on “appartment”, kus on 2 tuba, köök, rõdu, of course vannituba ja lisaks ookeani vaade! Ah paradiiiiiiiiiis!
Chek-in´i tehes oli küll ikka pabin kergelt sees, et äkki on ikka miskit nagu valesti kuid kõik läks lidinal-ludinal!
Peale check-in´i läksime randa, mis sest, et kell oli kuskil 4 kanti, oli ikka õues nii sada kraadi ja täiesti päikese võtu ilm. Rand asetses meist vaid 7 minuti jalutuskäigu kaugusel ning oli hingematvalt nunnu, armas ja ilus. Piltide pealt on kindlasti raske seda Teile edastada, nii et peate aga end ise kohale vedama! 🙂 Keegi ei kahtseks.
Rannas demonstreeris Raul meile oma (valget) 5,5 packi! 🙂 (teda tsiteerides).
Õhtul külastasime pubide-baaride-klubide ala, mis on copy paste Inglismaast, eriti portugali keelt seal ka ei kuule ja üldse natuke naljakas. Hinnad on umbes 7 korda kallimad kui kodulinnas Coimbras, a eks see ole turisti-linna värk. Iseenesest on selline väike ala baaridele hea ning kindlasti tulurikas!
Peale (minu jaoks) total Tenacious D esinemist läksime ka meie ära tuttu, et saaksime järgmisel päevalgi vapralt ringi seigelda.

Märksõnad: ALGARVE! Super lux hotell, päikeee!

3 kommentaari

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga