Puhka Eestis blogikonkurss selleks korraks läbi

GoMaailma Puhka Eestis blogikonkurss on selleks korraks läbi. Ärge unustage oma kaameraid riiulitele, sest suve lõpus teeme kindlasti midagi uut ja põnevat sellel teemal.

Võitjaks tuli Reemet Ruuben oma postitusega: Tallinna tipus – Väike-Paljassaaret avastamas, kes saab auhinnaks Toyota Land Cruiseri autorendi nädalalõpul 48 tunniks reedest pühapäevani.

Lisaauhinnana väljapandud GO Reisiajakirja aastatellimuse võitis:

Silvia Viru – Lääniste küla Tartumaal

Silvia Viru loos Lääniste külast Tartumaal meeldivad need hubased ja värskelt uued majakesed, istekohad, grillinurgad, sillad ja tantsulava; külarahvas tundub olevat sõbralik, kutsudes kõiki külla ning ettevõtlik, et leiutada ise selline vahva üritus nagu Kaera-Jaani teatetants.

Selle koha võiks küll oma silmaga üle vaadata ning sõprade või perega puhkepeatuseks kasutada, kui sinnakanti asja on. Ja oma tuttavatele julgeks ka suure suuga reklaamida, juba ainult piltide järgi.

GoMaailma tunnustab ja tänab kõiki, kes meiega tükikest Eestimaad jagasid. Oleme rõõmsad teie koostöö üle ja tänulikud, et panustasite tükikese oma aega, kogemusi ja oskusi GoMaailma sisu loomisele.

Võitjatega võetakse ühendust, et broneerida autorent ja vormistada Go Reisiajakirja aastatellimus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga