Go Travel innustab noori purjesportlasi

Go Travel asus toetama Sugar Sailing Teami osalemist 2013. a hooaja purjeregattidel, soovides sellega innustada seikluslikku meelt ning sihikindlat püüdu nihutada piire nii iseeneses kui meeskonnana.

Sugar Sailing Team on noortest koosnev purjemeeskond, kes on saavutanud erinevatel alustel avamere regattidel võisteldes järjest paremaid tulemusi. 2012. aastal saadi enda käsutusse kiire sportjaht NM 38S nimega Sugar 2, millega võideti kõik suuremad regatid Eestis, sealhulgas Eesti meistrivõistlused ja ka Soome meistrivõistlused Helsingis.

Nüüdseks on Eesti meistrivõistlustelt mitmed medaleid noppinud ning rahvusvahelistel tiitlivõistlustel osalenud tiim saavutanud tugeva taseme ning vägagi arvestatav jõud ka Läänemere avamerepurjetajate seas. Eelmisel aastal oldi lähedal koguni  ORC-klassi maailmameistrivõistlustel saja alusega konkureerides maailmameistritiitlile, mis küll otsustava sõidu ebaõnne tõttu käest lipsas. Kuid mis tegi mehed ainult ambitsioonikamaks!

Meeskonna käesoleva hooaja eesmärkideks on võidelda kõige kõrgemate kohtade eest Eesti suurematel regattidel ning peaeesmärgiks on teha seda sama ka ORC -klassi Euroopa meistrivõistlustel Rootsis Sandhamnis, kus starditakse juba ühtede favoriitidena.  Go Travel annab hoogu juurde, et meeskond saaks täita oma selle hooaja unistused.

Sugar Teami tulemustel saab silma peal hoida Facebookis: https://www.facebook.com/sugarsailing

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *