Azeri-Jaan 7

Selline tore ja sõbralike inimestega riik nagu Azerbadzaan tasuks kindlasti ära vaadata. Kohalike usulistele vaadetele ei tasuks väga rõhku pöörata, nemad suhtuvad meisse väga neutraalselt, keegi ei pane pahaks kui jalutada lühikeste pükstega.

Seal riigis sai viibitud 2009 a aug-sept.Väga meeldejääv reis.Pealinn Bakuu pakub vaatamist igale maitsele. Kontrastid tänaval löövad kindlasti esialgu pahviks-kõrvuti seisavad BMW ja eesel, keda võib pidada noorte poiste peamiseks liiklusvahendiks.

Poole päeva tee põhja poolsesse Seki linna tasus kõike seda loksumist liinibussis kuhjaga ära.Tõelist saslõmmi pakuti väga soodsalt ja inimesed olid väga siirad,kusagil ei tekkinud tunnet,et keegi püüaks turisti petta.

Ümber lükkan siinkohal ka väite,et Bakuu ja Kaspia haiseb nafta järgi.Vesi oli väga puhas ja soe.Kindlasti tasuks ära proovida ka kohalikus restoranis kala nimega Kefaal.See on midagi muud,mis meie poodide külmletilt võib leida.

Lennujaamas tagasisõitu alustades kandsin T-särki,kuhu oli kirjutadud BOXING CLUB. Piirivalvur pidas mind kinni ja päris, et kas ma kannan kaasas relvi või narkootikume. Saades eitava vastuse, küsis ametnik naljatades,et äkki ma tahaksin osta relvi. See oli tüng,mis ajas meid mõlemaid kõvasti  naerma.

Hääd reisi!

7 KOMMENTAARI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *