Anna oma hääl Aasta Seikluse 2012 väljaselgitamiseks 1

Go Reisiajakiri ning mereajakiri Navigaator kuulutavad välja Aasta Seikluse 2012 avaliku hääletuse. Igaüks saab oma lemmikule hääle anda siin: http://reisiajakiri.gomaailm.ee.

Tänavu kandideerivad tiitlile Nordea ümberilmareis, Timo Palo polaarmatk Nanseni jälgedes ning eestlaste Pamiiri-ekspeditsioon. Finalistide selgitamisel võttis toimetuste liikmetest koosnev žürii arvesse uudsust ja erakordsust, soovi nihutada piire ning valmisolekut kogetut kaasaelajatega jagada.

Aasta seikluse valimisega soovivad korraldajad esile tõsta püüdu näha maailma teistmoodi ning väärtustada julgust võtta ette rännakuid, mida varem ei ole tehtud. Auhinnavääriline seiklus peab olema erakordne, kandma endast avastamise kirge ning nihutama piire iseeneses.

Aasta Seiklus 2012 kuulutatakse välja 6. veebruaril Kirjanike maja musta laega saalis, kus ühtlasi selgub Aasta Reisiraamat 2012 ning Aasta Mereseiklus 2012. Kuni selle kuupäevani kestab ka hääletus.

Tiitlivõitjale panevad auhinnad välja reisibüroo Go Travel, mereajakiri Navigaator ning kauplus MatkaSport.

Go Reisiajakiri loosib kõigi hääletajate vahel, kes lisavad kontaktivõtuks ka oma e-maili, välja ajakirja aasta tellimuse. Võitjaga võtab toimetus ise ühendust!

Aasta seikluse varasemad võitajad on:

soolopurjetaja Uku Randmaa (2011);
Peeter Vähi autoreis „Arktika-Antarktika“ (2010);
Berit Renser ja Terje Toomistu ehk Avantüristid (2009);
Ahto Tanneri ehk Rebaseonu Aafrika automatk (2008).

1 KOMMENTAAR

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga