Alates 1.10.12 Estonian Airil uus piletikontseptsioon 1

Alates 1. oktoobrist saavad turistiklassi lennureisijad sõltuvalt kaasavõetava pagasi ja pardatoitlustuse soovidest valida kolme tüüpi pileti vahel: ECO Light, ECO ja ECO Plus.

Eco Light pilet kehtib 12 kuud alates väljalennu kuupäevast, ei sisalda äraantavat pagasit, reisida saab ainult käsipagasiga, kuupäeva/reisi muutmine ning nime muutmine piletil ei ole, piletit ei ole võimallik tagastada lubatud, istekoht pardal turistiklassis ja suupisteid parda on võimalik osta Sky baarist. Pardatoitu on võimalik ette tellida.

Mini Eco tähendab kampaania raames müüdavat soodsat turistiklassi lennupiletit, millega reisides on võimalik võtta ühes nii käsipagas kui ka äraantav pagas. Lennupilet ei võimalda muutusi ega tagastamist. Pileti kehtivusaeg 12 kuud alates väljalennu kuupäevast, kuupäeva/reisi muutmine, nime muutmine piletil ei ole lubatud. Piletit tagasi ei osteta. Pagasilimiidiks on üks ühik ja maksimumpiir on 23 kg ühiku kohta. Kampaania hinnaga lennud toimuvad Travel klassis. Istekoht on pardal turistiklassis. Lennu ajal on võimalik osta suupisteid parda Sky baarist või eeltellida pardatoitlustus. Kui esimene vedaja ei ole Estonian Air, kehtivad teise vedaja pagasireeglid.

Eco pileti kehtivusaeg on 12 kuud alates väljalennu kuupäevast. Kuupäeva muutmine piletil on lubatud enne esimest väljalendu. Muutmistasu on 75 eurot suund, millele lisandub võimalik hinnavahe (Tallinn-Tartu-Tallinn liinil 9.60 euro suund, teiste lennufirmade lendudel reisija nime ja kuupäeva muutmine ei ole lubatud). Nime muutmine piletil lubatud enne esimest väljalendu. Muutmistasu 75 eurot pileti kohta, millele lisandub võimalik hinnavahe (Tallinn-Tartu-Tallinn liinil 9.60eurot pileti kohta, teiste lennufirmade lendudel reisija nime ja kuupäeva muutmine ei ole lubatud). Marsruudi muutmine pole lubatud. Piletit ei ole võimalik tagastada. Pagasilimiidiks on üks ühik, maksimumpiir on 23 kg ühiku kohta. Istekoht on pardal turistiklassis. Lennu ajal saab suupisted ja jooke on võimalik osta Sky baarist. Pardatoitu on võimalik ette tellida.Kui esimene vedaja pole Estonian Air, kehtivad teise vedaja pagasireeglid ja –tasud suunapõhiselt.

Eco Plus pileti kehtivus on 12 kuud alates väljalennu kuupäevast. Kuupäeva muutmine piletil on võimalik vaid enne esimest väljalendu. Muutmistasu 50 eurot suund, mille lisandub võimalik hinnavahe. Ühekordne nimevahetus enne väljalendu tasuta, iga järgnev vahetus 50€ eurot pileti kohta. Piletit ei ole võimalik tagastada. Äraantava pagasilimiidi üks ühik reisija kohta, maksimum 23 kg ühiku kohta. Istekoht pardal turistiklassis. Pardateenindus sisaldab tasuta suupistet ja jooki. Soovi korral on võimalik tasu eest täiendavat pardatoitu ette tellida.

Eco Flex piletiklass on reisijatele, kelle reisi tingimused võivad muutuda ning võib tekkida vajadus lennukuupäevade või reisija nime muutmiseks või lennupileti tagastamiseks. Erinevalt Travel klassi piletitest, võimaldatakse need teenused Flex Eco pileti omanikule tasuta. Samuti asub lennu vältel tema istekoht Premium salongis, mille standardteenusesse kuulub ka pardatoitlustus. Selles piletiklassis on pileti kehtivusaeg 12 kuud alates väljalennu kuupäevast. Kuupäeva/reisi muutmine tasuta, kui samas hinnaklassis on vabu kohti. Nime muutmine tasuta enne esimest väljalendu, kui pilet sisaldab ainult Estonian Airi lende. Marsruudi muutmine pole lubatud. Piletit saab tagastada pileti kehtivuse ajal tasuta (enne esimest väljalendu). Check-in toimub äriklassi lauas. Estonian Airi lendudel pakutakse tasuta toit ja jook (v.a. Tallinn-Tartu-Tallinn liinil) . Alla ühetunnistel lendudel on piiratud pardateenindus. Pagasilimiit on kaks ühikut reisija kohta, maksimum 23 kg ühiku kohta, kui esimene vedaja (suunapõhiselt) on Estonian Air või SAS grupp. Kui esimene vedaja (suunapõhiselt) on mõni teine partnerfirma, on pagasilimiit väiksem – üks ühik, maksimum 23 kg ühiku kohta.

Business klassi pileti tingimused võimaldavad seda tasuta muuta või tagastada. Pileti kehtivusaeg on 12 kuud alates väljalennu kuupäevast. Kuupäeva/reisi muutmine on tasuta vabade kohtade olemasolul. Nime muutmine tasuta enne esimest väljalendu, kui pilet sisaldab ainult Estonian Airi lende. Marsruudi muutmine pole lubatud. Piletid saab tagastada pileti kehtivusajal (v. a. teenustasu). Tasuta pagasilimiit kaks ühikut reisija kohta, maksimum 32 kg ühiku kohta. Äraantava pagasi mõõtude (pikkus, laius, kõrgus) summa ei tohi ületada 158cm. Check-in toimub äriklassi lauas. Toit ja jook on tasuta, alla ühetunnistel lendudel on piiratud pardateenindus.

Allikas: Tarbija24 

1 KOMMENTAAR

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga