UUDISTOOTED

Väga soe ja tuulekindel jope nõudlikule kasutajale

Aktiivsel liikumisel mugav ja hästi hingav, paigal seistes väga soe. Ferrino Alien on hea jope väga erinevateks oludeks, alustades linnuvaatlusest ja lõpetades ekspeditsioonidega. Primalofti Silver-soojustus ja selles peituvad miljonid õhutaskud hoiavad kehasooja ka ekstreemsetes tingimustes. Soojustus ei aja jopet liiga puhvi, liikuda on võimalikult mugav ning see hoiab sooja isegi märjana. Pealismaterjal HL Superlight on vetthülgav ja esmaklassilise tuulekindlusega. Jope on mõnusalt pehme, kerge ja lihtsalt pakitav.

Nutitelefon ja tahvel kindaga sõbraks

Talvel tuleb õues ikka vahel ette, et peab nutiekraani kasutama, kuid palja käega ei ole see kuigi meeldiv tegevus. Digiglove’i nutigeeli abiga saad oma nutitelefoni või tahvelarvutit kasutada ka kinnastega. Mõni tilk sõrmeotsale on piisav, et muuta see „nutisõbralikuks”. Geel on värvitu ja pesus eemaldatav.

Matkauisud jääretkedeks

Lundhags Fleeti matkauiskudega saad läbida kiirelt pikki vahemaid või uisutada ja matkata vaheldumisi näiteks rabas või jõeluhtadel. Uisud on varustatud sidemetega ja mõeldud tavalise matka- või jahisaapaga kandmiseks. Fleeti uisud sobivad uisutamiseks ka kerge lumekihiga ning mõnevõrra krobelisel jääl.

Kompaktne seljakott mägedes liikujale

Kas mäesuusatad või ronid mööda kaljuseinu − Ferrino Maudit on disainitud mägedes liikujale, sõltumata tegevusest ja tingimustest. Kott on mugav ja ergonoomiline, toestab mitmel moel selga ja puusavööd ning jaotab koormuse ühtlaselt. Asjad saab kiirelt kätte, kuna kott avaneb täielikult kogu ulatuses. Lugematul arvul taskuid ja aasu kõikvõimaliku varustuse jaoks alates kiivri, kirka ja matkakeppide aasast ning lõpetades suuskade kinnituse ja joogisüsteemi valmidusega.

Asendamatud abimehed lumises looduses liikujale

Lumises looduses on matkasuuskadega liikumine tunduvalt lihtsam, kiirem ja lõbusam. Paindlike ja vastupidavate oAC XCd matkasuuskadega pole tähtsust, kas liigud metsas puude vahel, põlvini lumes või hoopis mäesuusatad. Liikuda saad nii paakunud kui ka puuderlumel. Suuskade all asub integreeritud Mohair Mix’i nahk, mis annab pidavuse ning suusad ei vaja määrdeid. Suusad sobituvad X-Trace’i ja EA sidemetega, mida saab omakorda kinnitada pea igale jalatsile.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *