UUDISTOOTED

Eriti turvalised ja mugavad matkasaapad

La Sportiva matkasaapad Colbricon GTX sobivad nii radadele kui ka väljapoole radu. Lai liist, PU-vahetald, 3d Flex-süsteem, Vibram-tald, varbakaitse ja Gore-Tex-vooder hoolitsevad, et jalgadel oleks mugav ja jalad oleks hoitud. Saapad sobivad ka raske seljakotiga matkamiseks.

Parandusteip ootamatuteks olukordadeks

Ootamatused käivad pea iga reisi või matka juurde, kuid mõni neist, nagu näiteks varustuse purunemine, võib üksjagu peavalu tekitada. Parandusteip Tear-Aid on mõeldud erinevate materjalide kiireks ja vastupidavaks parandamiseks. Läbipaistev teip on elastne, tugev ning õhu-, UV- ja veekindel. Tear-Aid nakkub kohe ja on kulumiskindel.

Ekstreemtingimustesse sobivad matkakepid

Masters Sherpa matkakepid on nii tugevad, et sobivad ka karmis Nepalis matkamiseks. Sherpa valmistamisel on kasutatud tugevat ja kerget 7075 alumiiniumit, mida kasutatakse ka lennukitööstuses. Eriti tugev SBS-kinnitus süsteem suudab kanda rohkem kui 160 kg. Matkakepi käepide lõdveneb kukkumise korral automaatselt, välistades käe väljaväänamise.

Soe ja isetäituv madrats suvisele telkijale

Isetäituv Ferrino dream tagab jahedatel suveöödel sooja küljealuse. Madrats on valmistatud vastupidavast 190 T polüesterkangast, täidiseks soe ja pehme vaht. Ferrino dreami küljed on varustatud takjaribadega, mis teevad mitme madratsi omavahel kokkuliitmise äärmiselt mugavaks. Saadaval 2,5, 3 ja 5 cm paksusena.

Tugev ja omanäoline kott

Fjällräveni kotti Totepack No1 saad kanda nii nagu parajasti tahtmist on – õlal, seljas või käe otsas. Lisaks omanäolisele disainile on kott ka vastupidav. Kasutatud on legendaarse Fjällräven G-1000 kanga vastupidavamat versiooni, mida on koti põhja all lausa kaks kihti. Ühtviisi praktiline ja lahe kott nii linnas kui ka maal kandmiseks.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *