UUDISTOOTED

Julbo Wave − kohustuslik valik igale veesportlasele

Sitked ja uppumatud prillid on vett hülgava klaasiga. Valikus on Octopus®-i fotokroomsed läätsed, mis tumenevad vastavalt päikese intensiivsuse tugevusele, vahemikus kat. 2...4, või läätsed Polarized, mis sobivad hästi merel kasutamiseks, võttes ära peegelduse märjalt pinnalt.

BCB Firedragoni etanoolpõletuspasta

Multifunktsionaalne põletuspasta põleb absoluutselt igas olukorras ja seda võib kasutada nii multikütuse põletites, grillides kui ka sise ruumide vastavates kaminates. Põletuspasta on mittetoksiline ja 100% looduslikest koostisosadest. Kindel kaaslane vabaõhuüritusteks, sadagu vihma, olgu põletav päike või arktiliselt külm − Firedragoni etanoolpõletuspasta toimib alati!

Garmont Sentinel GTX-i matkasaapad

Ideaalne saabas kogenud seljakotimatkajale, kes hindab kergemat saabast, et tempokalt matkata: pealis on 2,4 mm paksusest vastupidavast nubuknahast; Gore-Tex® Sierra vooder muudab saapad veekindlaks ja hingavaks; Cordura nailonist pehme mansett ei lase prahil saapa sisse tulla; G-beneFIT-i konstruktsioon lähtub jala anatoomiast ja jätab rohkem ruumi suurele varbale; FrameFlex Lighti täispikkuses tugitald stabiliseerib talda ja suurendab paindlikkust; kahe tihedusega vahetald pehmendab astumisel ja eriti mäest laskumisel tekkivaid põrutusi; sügava mustriga Vibram® Winkleri tald tagab hea haakuvuse eri pinnastel; tallamuster on diagonaalne, mis aitab juhtida pori saapa välisküljele.

LaSportiva uus maastikujooksujalats Bushido

Need jooksujalatsid on uus nähtus maastikujooksus. Jalatsi disain aitab tagada suurepärase stabiilsuse ja haarduvuse erinevatel pinnastel. Hea haarduvuse tagab tugeva mustriga FriXion XT kulumiskindla kummiseguga välistald. STB Control tagab maksimaalse mugavuse jalale, on superkerge ja hoiab jalanõu hästi ümber jala. Bushido maastikujooksujalatsid sobivad keskmise pikkusega distantside läbimiseks ning rahuldavad oma uuenduslike lahenduste poolest ka kõige nõudlikuma jooksja vajadused.

Fjällräveni uued reisi- ja matkapüksid Abisko Hybrid Zip-off

Kerged, äravõetavate sääreosadega õhulisest ja kiiresti kuivavast MT-materjalist püksid sobivad reisimiseks ja matkamiseks soojades ilmastikutingimustes. Lisatugevdust pakub pükste värvlil, taskutel ja säärtel G-1000 Lite. Pükstel on hulgaliselt taskuid.

Lastele mõeldud matkaseljakotid

Eesti Matkaliidu kokkutulekul tõstatati küsimus, kuidas saada noori matkamise juurde. Üks lahendus on pakkuda lastele juba päris väikesest peale ise oma varustust seljakotis kanda. Valikus on eri tootjatelt ja eri suurustega, spetsiaalselt lastele mõeldud matkaseljakotte: Fjällräven Campus Ace 10, Coleman Petit, Vaude Ayla 6 ja Puck 10.

Ferrino Proxesi ruumikas ja mugav koguperetelk

Tunnel-tüüpi telk, mida on võimalik kasutada ka ilma sisetelgita. Välistelgi kinnine põrand pakub maksimaalset mugavust ja kaitset nt putukate eest. Suur ja avar eeskoda on hea koht, kus saab mõnusalt viibida ka vihmase ilma korral. Valikus on kolme- kuni kuuekohalised telgid.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *