UUDISTOOTED

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Pikemate retkede matkaseljakott naistele

Naistele loodud Vaude Astrum 60+10 W seljakotiga saad võtta matkale kaasa kõik vajaliku, ilma et peaksid ruumi pärast muretsema. Tergolight Comfort-süsteem teeb koti seljapikkuse reguleerimise imelihtsaks ning pakub toestust ja suurepärast stabiilsust pikematel retkedel. Kotil on naise keha kuju järgivad pehmed polsterdatud õlarihmad ja polsterdatud puusavöö. Seljapaneel on toestatud kahekordse alumiiniumist raamiga. Koti ülemine ja alumine kamber on omavahel eraldatud lukuga kinnituva vaheseinaga ja neile pääseb ligi ka välisküljelt.

Kolm korda kiiremini täituv madrats

Madrats Therm-a-Rest NeoAir Camper SV L on soe ja täitub väga kiiresti. See on mugavaks magamiseks piisavalt paks ja samal ajal kaasavõtmiseks kerge. Madratsi valmistamisel on kasutatud peedValve™- disaini, mis tagab koguni kolm korda kiirema täituvuse. WaveCore™-tehnoloogia vähendab õhu ringlemist madratsi sees ning ThermaCapture™-konstruktsioon takistab soojuse liikumist läbi madratsi, mille tulemusena on madrats soojem. NeoAir®-tehnoloogia teeb madratsi kompaktsemaks ja kergemaks tavapäraste isolatsioonimaterjalidega täidetud madratsitest.

Kerge ja soe suvine magamiskott

Kerge Fjällräven Funäsi magamiskott on hea valik suvistele matkadele ja rännakutele. Magamiskoti täidisena on kasutatud juhtivat Supreme Microlofti isolatsioonisüsteemi. See Fjällräveni poolt väljatöötatud süsteem on kombinatsioon peenikestest ja veidi jämedamatest silikooniga töödeldud mikrokiududest, mis täidavad rõiva või magamiskoti õhuga, saavutades hea soojusisolatsiooni. Erinevalt sulest säilitab see kiud oma kuju ka pärast pikaajalist kasutamist. Samuti peab Supreme Microloft paremini vastu niiskusele. Magamiskoti mugavustemperatuur on meestel +9 °C, naistel +13 °C. Koti alaosa on ergonoomilise disainiga, et jalad ennast mugavalt tunneksid.

Taskusuurune pesumasin

Maailma väikseim, taskusuurune kaasaskantav pesumasin teeb sinu matka väga lihtsaks. Lifestraw Scrubba säästab aega, raha ja vett. 3–5 minutit ja pesu on pestud ning selleks läheb vaja kõigest 3–6 liitrit vett. Võimalik kasutada ka kuivakotina.

Tõhus terasümbrisega veefilter

LifeStraw Steeli kahetasemeline filtreerimissüsteem eemaldab veest bakterid ning vähendab nii orgaaniliste kui ka keemiliste osakeste ja kloori sisaldust vees. Aktiivsöest kapsel vähendab kloori ja muu ebameeldiva maitset ning õõneskiust membraaniga filter eemaldab 99,99% bakteritest. Filtris pole kasutatud joodi ega joodil põhinevaid aineid, seega järelmaitse puudub. Filter on BPA- ja kemikaalide vaba. Ei vaja toimimiseks pumpamist, patareisid ega elektritoidet. Ei filtreeri mere- ega muud suure soolasisaldusega vett.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *