UUDISTOOTED

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Päikeseprillid mägedesse ja sportimiseks

Silmad on kallid. Tehnilised prillid Julbo Trek on loodud mägedesse ja sobivad ka aktiivseks sportimiseks. Tugeva päikesekaitsega polariseeritud läätsed Cameleon eemaldavad kõik peegeldused. Läätsed tumenevad vastavalt vajadusele, blokeerides 57–97% nähtavast valgusest ja 100% UV-kiirgusest. Prillidel on painutatavate kummist otstega sangad ja eemaldatavad küljevarjud, õhuavad paremaks ventileerimiseks ja poroloonserv ülaosas higi eest kaitsmiseks.

Laia kasutusalaga binokkel

Vee- ja udukindel Konus Konusrex 8x42 binokkel on tänu alumiiniumraamile kerge ja tugev. Laia, 61-kraadise vaatevälja, kvaliteetse optika ja valgusjõuliste, mitmekihiliselt vääristatud läätsedega sobib see nõudlikule kasutajale. Binoklil on tsentraalne teravustamine, keskfookus ja faasikorrektsioon ning see sobib kasutamiseks statiiviga.

Püksid mägimatkajale ja kaljuronijale

Vaude tuulekindlad, elastsed ja vetthülgavad püksid Simony Stretch sobivad hästi mägimatkajale ja kaljuronijale. Püksid on kerged. Toodetud ökoloogiliselt Green Shape’i kvaliteedimärki kandvast materjalist Windproof 80. Liigendatud põlveosad ja pingutusnöörid sääre allosas. Neli taskut, millest ühele pääseb ligi ka ronimisvööd kandes.

Kerge ja tuulekindel softshell

Jack Wolfskini naiste kapuutsiga softshell Grand Valley kaitseb nii lõikava tuule kui ka kergema vihma eest. Valmistatud Stormlock Softshelli materjalist, mis laseb kehaniiskusel tõhusalt aurustuda ja on keha vastas mõnusalt pehme. sobib mägimatkadeks, samuti kergemateks matkadeks.

Pealisjope nõudlikule matkajale

Aastaringseks kasutamiseks mõeldud kolmekihiline Vaude Croz 3 L on tehniline pealisjope nõudlikule matkajale. Sobib kandmiseks tavalistest matkadest mägimatkade ja ekspeditsioonideni. Jope on  korraliku, 15 000 mm veekindlusega ja peab hästi tuult. Eeskujuliku hingavuse ja ilmastikukindluse eest hoolitseb Ceplex Advance’i membraan. Ventilatsiooniavad kaenla all annavad lisaõhutuse võimaluse. Stretšmaterjal pakub head liikumisvabadust.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *