UUDISTOOTED

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Väga hea õhutusega suusaprillid

Julbo on loonud suusaprillid Aerospace, mis on suurepärased nii mäkke rassides kui ka mäest alla tuhisedes. Uuenduslik Superfl ow-süsteem võimaldab tuua läätse lisaventileerimiseks raamist eemale, et tagada võimalikult hea õhutus mäkke tõusul, tegemata samas järeleandmisi silmade kaitsmisel laskumiste ajal. Prillid püsivad tihedalt vastu nägu ja sobivad hästi kiivriga.

Kiired matkauisud

Kiireks ja lõbusaks sõiduks loodud OAC Carbon Tour EVO II matkauisud on mõeldud kasutamiseks koos murdmaasideme ja suusasaabastega, eelistatult uisustiili saabastega. Uisuga on võimalik liikuda ka siis, kui jääd katab kerge lumekiht või jää ei ole perfektselt sile. Ideaalne uisk maratonidele!

Puhas, kõrvalmaitseta vesi gravitatsiooni abil

Lifestraw Missioni veefi ltreerimissüsteem tagab puhta ja kõrvalmaitseta vee. Süsteem toimib gravitatsiooni abil ega vaja pumpa ja keemilisi abivahendeid. Vett puhastatakse 0,02 μm suuruste pooridega filtri abil, mis eemaldab 99,99% bakteritest, viirustest ja algloomadest. Vähendab vee mudasust, kuid ei eemalda soolasust. Filtreerib 9–12 liitrit tunnis ja eluiga on 18 000 liitrit puhastatud vett.

Maskeeriv korpus GoPro kaamerale

Veekindel GoPro Camo korpus maskeerib GoPro kaamera, et see metsa või varjeriiete taustal vähem märgatav oleks. Korpusel on mittepeegelduv pind ja kaasas kleepsud LCD-ekraani varjamiseks. Komplektis on ka standard-, skeleton- ja Touchtagakaaned, kinnitusklamber ning QuickClip’i kiirkinnitus.

Naastudega soojad lastesaapad

Põhjamaised Icebug Myoko laste talvesaapad hoiavad jalad soojas ka käreda pakasega. Saabastel on eemaldatavad naastudega lisatallad, mis lubavad kindlalt kõndida ja mängida ka kõige libedamates oludes. Gore-Tex-membraan teeb saapad veekindlaks ja hingavaks. Saabastel on pehme fliisvooder, soe ja mugav Ortholite’i sisetald ning topeltkrõpsud mugavaks jalgapanemiseks.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *