UUDISTOOTED

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Telefon veekindlalt rattalenksu külge

Vahel on ka rattaga sõites vaja telefoni kasutada, kas siis kaardirakenduse jälgimiseks, video tegemiseks või mõnel muul põhjusel. Aquapac Bike S-i abil saad kinnitada telefoni veekindlalt rattalenksu külge. Kott on 100% vee- ja tolmukindel, ei sega telefoniga rääkimast ega ekraani kasutamast.

Rohkete taskutega mahukas matkaseljakott

Ferrino Chilkoot 90 on lihtne ja mahukas matkaseljakott, mis ühendab edukalt mõistliku hinna ja head omadused. Topelttiheduse ja võrkmaterjaliga seljaosa tagab suurepärase hingavuse ja raskuse ühtlase jaotumise. Kerget ja vastupidavat duralumiiniumist toestusraami on võimalik liigutada ja vormida. Ligipääs põhiosasse koti esiküljelt on mugav ja praktiline. Erinevad kinnitusaasad ja rohked taskud võimaldavad hoida asju hästi organiseeritult. Tubli kaaslane nii suvel kui ka talvel.

Lühikesed püksid nõudlikule matkajale

Fjällräveni populaarsesse ja auhindu võitnud KEB-sarja on lisandunud lühikesed püksid. Aktiivseteks matkadeks ja mägimatkadeks loodud püksid on lihtsad ja funktsionaalsed. Kõik vajalik on heal tasemel olemas, ei midagi üleliigset. Fjällräveni KEB-püksid on valmistatud hingavast, vetthülgavast, uV-kaitsega ja sääsekindlast G-1000® Eco materjalist. Need on tõeliselt vastupidavad (umbes kaks korda vastupidavamad kui teksamaterjal) ja kombineerituna stretšmaterjaliga samal ajal liikuvad. Kriitilistes kohtades olevad õmblused on tehtud selliselt, et hõõrdumine oleks minimaalne. Vöökoht on seljaosas kõrgem, et katta kummardades alaselg. Ülemiste taskute paigutus väldib istudes asjade väljapudenemist.

Põnev magamiskott väikestele matkasellidele

Looduses ööbimine saab väikese matkaselli jaoks veelgi huvitavamaks, kui pimeduse saabudes hakkavad magamiskotile trükitud putukad helendades oma elu elama. Magamiskott on parajalt soe (soojustus 400 g/m2) ning sellel on ülaosas äär, mis on näo vastas mõnus ja pehme.

Kerge, kompaktne ja isetäituv matkamadrats

Matkamadratsi valimine on nüüdsest lihtsam! uus Therma-Rest Evolite ühendab kahe konkurendi, õhkmadratsi ja isetäituva madratsi head omadused. Patenteeritud AirFrame™-i konstruktsioon koos Atmos™-e isetäituva vahuga tagab, et madrats oleks pehme, eriti kerge ja kompaktne, olles samal ajal mugavalt isetäituv. Seljakott jääb kergeks ja ei mingit puhumist.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *