Unistajate pelgupaik

Põlistel Rannarootsi aladel on peidus üks imeline puhkekoht, kus kohtuvad ideed ja võimalused, see koht kannab nime Roosta Puhkeküla. Kaunite mändide keskel ning liivase mereranna ääres, nauding on garanteeritud kõikidele külalistele.

roosta1.jpg roosta2.jpg roosta3.jpgRoostale peaks tulema mitmel põhjusel. Alustades otse loomulikult sellest, et siinne loodus on tõeline maiuspala inimestele, kes tahavad eemale linnakärast, aega maha võtta ning hingele kosutust leida. Jalutades Roosta kaunis metsas, on tunda värsket männilõhna, kuulata linnulaulu ning merele lähenedes on juba kuulda lainete kohinat ja tunda tuuleiili juukseid sasimas.

Randa jõudes ja liivale astudes tunned, kuidas liiv kõditab varbaid ja krudiseb talla all. Ilusa ilma korral on mõnus supelda karastavas merevees ning mere äärest korjata kauneid kive. Kes on vähegi julge ja soovib lainetesse hullama minna, siis on selleks võimalus ennast proovile panna surfates.

Teiseks põhjuseks on magus uni, mis on eriti magus Roosta punastes majakestes. 32 kõigi mugavustega puhkemajadesse mahub mugavalt kuni 260 inimest. Valida saab väikeste, aga ka suuremate majade vahel – nii nagu hing ihkab. Ööbimine looduse keskel muudab kohalolu veelgi maagilisemaks ning nauditavamaks. Hommikukohvi saab nautida terrassil ning samal ajal kuulata linnulaulu. Õhtusel ajal on võimalik tellida saun maja ette, just nimelt, päris saun! Mitte kusagil mujal ei teki nii palju häid mõtteid ja tundeid kui saunalaval.

Kolmandaks on Roostal kõik võimalused aktiivseks puhkuseks. Kõige populaarsem meie külaliste seas on muidugi seikluspark. Talvel saab mööda metsateid suusatada, suvel mõõta maad käimiskeppidega või jalgrattal. Roosta metsades asuvad tervise- ja matkarajad pakuvad kosutavat energialaengut igal ajal.

Ära ei tasu unustada ka maitseelamusi, mida pakub Roosta köök. Mitte ükski külastaja ei tunne tühja kõhtu. Peamajast leiab restorani, mis ootab kõiki keha kinnitama. Toit, mida köök pakub, pole vaid kõhutäide, vaid pakub ka silmailu ja äratab maitsemeeled!

Roosta puhkeküla on igal aastaajal lummavalt eriline. Tule ükskõik millisel eesmärgil või ilma sihita. Teine miljöö, parem meeleolu ja lisaenergia on kindlustatud!

Rohkem infot www.roosta.ee. Meile saab kirjutada roosta@roosta.ee.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *