Üks eriline TeeRännak Taiwani

Pikki aastaid režissööri ametit pidanud ning seejärel kannapöörde teinud Elina Naan kirjeldab oma reisi maailmakuulsasse Taiwani teemajja Tea Sage Hut ja annab kasulikke nõuandeid, kuidas ja millist teed juua.

Sõna rännak jõuab viimasel ajal aina enam nii minu enda kui ka tutvuskonna kõrvu. Rännakuid on erinevaid – need võivad olla pikad reisid üle ookeanide või juturingid sõprade vahel, aga ikka ja alati kannavad need endas millegi uue avastamist. Olen juba varateismelisest unistanud oma teemajast, teadmata, mida see üldse tähendada võiks. Ning nagu inimesele ikka kombeks, unustasin selle unistuse aastateks.

Kui 2012. aasta alguses sattusin Tallinna vanalinnas Chado teepoodi, töötasin seitsmendat aastat Eesti Televisioonis režissöörina. Teepoodi sisenesin sooviga sõbrale kinki leida ja väljusin infoga, et mul oleks võimalik sinna tööle asuda. Nii juhtuski, et sama aasta suvel lahkusin telest ning asusin Chadosse tööle. Teest sai mulle suur õpetaja. Kõlab imelikult? Las kõlab, aga nii oli ja on tänase päevani.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga