Ubud – templid, loodus ja toit

Kui Patagoonia reis lükkus ootamatult edasi, otsustasid kogenud matkajad Imbi Kivi-Sild ja Indrek Sild teist korda Bali saartele sõita ning seekord Ubudi templeid, loodust ja toitu avastada. 

Umbes aasta tagasi talvist reisi otsides tegime valiku Patagoonia kasuks. Tolleaegne maailm oli veel väike ja ka rahakott kannatas välja. Õnnetuseks jäi reis meist mitteolenevatel põhjustel ära ning pidime oktoobris sellele uue ja huvitava asenduse leidma. Otsustasime Bali kasuks. Miski kohe kutsus sinna. Vaatamata meie seni kehtinud praktikale „kaks korda ühte kohta ei reisi“ sattusime seekord Bali saartele siiski teist korda. Kaks aastat tagasi jõudsime saare esoteerilisse keskusesse Ubudisse alles reisi lõpul, mil aega pikemaks nautimiseks juba nappis. Teine uudne teema oli lendamine idanaabri õhusalga lennumasinatega.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga