TOOTEUUDISED

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport

GoPro Karma droon + HERO5 Black kaamera

GoPro Karma droon on palju enam kui ainult lennuvahend. GoPro Karma droonikomplekt sisaldab kaamerat HERO5 Black, käsistabilisaatorit Karma Grip ning drooni. Sisuliselt on tegu liikuva filmikomplektiga, mis võimaldab filmida stabiilseid kaadreid nii maast kui ka õhust. Samuti on võimalik mugavalt kaamerat enda külge kinnitada ja saada häid kaadreid keset tegevust.

CrazySafety rattakiivrid lastele

Harjumus kasutada rattakiivrit tuleb juba maast madalast ning jääb külge aastateks. Crazy Safety kiivrid on nii lahedad, et laps ei tahagi enam ilma selleta sõitma minna. Valikus on ka temaatilised rattakellad ja -lukud, et väikesel väntajal veelgi lõbusam oleks.

Autokatusetelk Autohome Columbus

Autokatusetelk pole küll uudne toode, aga terve Autohome’i mudelirivi on läbinud värskenduskuuri ning auto katusel magamine on nüüd mõnusam kui eales varem. Telgi sisevalgustid on vahetunud leedide vastu ning uuenenud on nii materjali- kui ka värvivalikud.

GoPro El Grande endlikepp

El Grande on alumiiniumist teleskoopvarrega endlikepp, mis viib su GoPro uutesse kõrgustesse. Ligi meetrine täispikkus viib sündmustekeerisele lähemale kui kunagi varem. Teleskoopvars on kokkupanduna vaid 38 cm pikkune ja mahub mugavalt seljakotti. Integreeritud kuulpea liigend võimaldab lihtsalt leida sobiva vaatesuuna. Mugav kummist käepide tagab hea haarduvuse igas olukorras. Pööratava lukustusega teleskoopvars on väga kiire ja mugav kasutada. Vastupidav ja veekindel.

National Geographicu tooted

Kauplustes Matkasport on nüüd müügil sarja National Geographic tooted. Valik koosneb eelkõige lahedatest, ent mitte hädavajalikest vidinatest, mis on oma hinnalt ja kvaliteedilt orienteeritud eelkõige pühapäevaseiklejatele ning on kindlasti ka suurepärane kingiidee.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *