Tooteuudised

Julbo suusakiiver THE PEAK

See suusakiiver on ideaalne kaaslane, kui sihid kõige kõrgemaid mäetippe. Kiiver pakub veatut kaitset kogu talve jooksul. Nii suusa- kui ka mägironimisstandarditele vastav kiiver võimaldab sõita ja ronida ka väljaspool radu. See pakub kohandatud mugavust eemaldatavate 3D-kõrvakatete, optimeeritud ventilatsiooni ja hõlpsasti kasutatava magnetklambriga lõuapaela sulguri näol. Kiivri esiküljel olevad aasad on mõeldud pealambi kinnitamiseks.

Lorpeni suusasokid T2 LIGHT SKI ECO

Taaskasutatud materjalidest valmistatud tehnilised suusasokid on kerge polsterdusega, et jalad oleksid soojas terve päeva jooksul. Sobib suurepäraselt külma ilmaga tegevusteks, kus niiskus on probleem.

Julbo suusaprillid SHADOW Cat.0...4

Suusaprillidel on ülilai vaateväli, ilma raamita disain ning REACTIVi fotokroome lääts, mis läheb tumedamaks või heledamaks kategoorias 0–4 vastavalt valguse intensiivsusele. Sügava puuderlume või värskelt hooldatud nõlvade jaoks mõeldud prillid kaitsevad silmi, et saaksid keskenduda sellele, mis on tõesti oluline: oma järgmisele pöördele.

Jack Wolfskini käsipagasikohver TRAVELTOPIA WHEELER 40

Kompaktsel kohvril on hõlpsaks manööverdamiseks väljatõmmatav käepide ning kohvri suurus vastab enamiku lennufirmade käsipagasinõuetele. Põhisahtlis on palju ruumi riiete ja suuremate esemete jaoks ning sülearvuti ja tahvelarvuti turvaliseks hoidmiseks on kaks polsterdatud lahtrit. Reisidokumendid ja muud olulised pisiasjad saad panna hoiule esitaskusse, kust need on kergesti ligipääsetavad.

Ferrino lumeräätsad TREK SPECIAL

Räätsad on eemaldatava esiosaga, mis võimaldab hõlpsalt liikuda värskel puuderlumel. Tänu üheksale naastule ja kiirelt tõstetavale kannatoele saavad need lumeräätsad hakkama ka järskudel nõlvadel ja ebatasasel pinnal, pakkudes võrratut haakumist. Kõik Ferrino lumeräätsad on osa Baldase tootesarjast, mis on valmistatud Itaalias ning kujundatud ja arendatud Torino tehases.

Tooted on saadaval kauplustes MatkaSport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *