Tooteuudised

Julbo suusakiiver SHORTCUTS

Mitmekülgne Julbo suusakiiver on loodud mugavaks ja turvaliseks talispordi harrastamiseks. Kiivril on pehmed kõrvakatted, elastne rihm suusaprillide kinnitamiseks ning integreeritud tuulutusavad, mis aitavad säilitada sujuvat ja reguleeritud mikrokliimat. Täielikult reguleeritav sobivus hoiab kiivri õigesti peas, olenemata tegevusest.

Suunto kõrva­klapid WING

Suunto Wingi kõrvaväliste kuularite ehk avatud kõrvaklappide tehnoloogia võimaldab nautida muusikat, säilitades samal ajal ohutuse. See võimaldab kuulata ümbritsevat keskkonda ja lisaks saab end LED-tuledega nähtavaks teha. Kuularite ühendamisel Suunto rakendusega saab kasutada pealiigutuste käsklusi: kaks noogutust aktsepteerivad telefonikõne, kaks kallutust vasakule kerivad eelmise laulu ja kaks paremale kerivad kiiresti järgmise laulu.

Suunto spordi­kell RACE

Suure AMOLED-ekraaniga ja kaartidega tipptasemel spordikell. 24/7 jälgimisega ja mobiilsete teadete kuvamisega kuni 12 päeva. Aku kestus kellarežiimis kuni 26 päeva. 90+ spordirežiimi, 50+ spordirakendust SuuntoPlusi kaudu, häältagasiside Suunto rakenduse kaudu.

Julbo suusaprillid RAZOR EDGE Cat. 1...3

Murdmaasuusatamiseks loodud suusaprillid on minimalistliku disainiga. Neid on mugav kanda ning raamita konstruktsioon tagab lainurkse nägemisvälja. Tänu kahe klambriga rihmale on prille lihtne kohandada vastavalt oma näole. Suured silindrilised läätsed tagavad suurepärase perifeerse vaate ning REACTIV-tehnoloogia kohandub automaatselt muutuvate ilmastiku- ja valgustingimustega.

Vikingi naiste talvesaabas CONSTRICTOR ICEGRIP WARM GTX

Kõrge lõige koos veekindla GORE-TEX-membraani ja Primalofti isolatsiooniga tagavad, et jalad jäävad kuivaks ja soojaks ka kõige külmemates ja raskeimates oludes. Vibram Arctic Gripi välistald koos kerge EVA vahetallaga on loodud pakkuma suurepärast haardumist lumisel ja jäisel pinnal. Võitis Scandinavian Outdoor Awardi auhinna.

Jack Wolfskini meeste sule­püksid NEBEL­HORN DOWN

Kui oled kämpingus, jahil või kalastamas, tõmba jalga Nebelhorn Downi sulepüksid, et hoida end kogu õhtu soojas. Kerged ja väikeseks kokku pakitavad püksid on soojustatud nii HYPERDRY pardisuletäidisega kui ka sünteetilise PRIMALOFT® BLACK RISE’i isolatsiooniga. Ilmastikukindel PERTEX® QUANTUMi kangas tagab mugavuse ka lumistes oludes.

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *