TOOTEUUDISED

BUG BARRIERi müts CONVERTIBLE SUN HAT

Kerge müts, mis tagab maksimaalse kaitse päikese ja sääskede eest. Insect Shield®-tehnoloogia tõrjub putukaid eemale ning sääsevõrk kaitseb nägu. Võrku on võimalik ära peita, kui seda vaja pole, lai äär varjab päikese ning väike sisetasku mahutab kaardid ja sularaha.

BUG BARRIERi püksid ROYAL ROBBINS ACTIVE TRAVELER ZIP’N’GO

Mugavad eemaldatava sääreosaga püksid, mis sobivad matkamiseks soojas ja niiskes kliimas. Insect Shield® tõrjub sääski, puuke ja muid putukaid. UPF 50+ kaitseb päikesekiirguse eest.

Powertravelleri päikesepaneel FALCON 7

Ülikerge kaasaskantav ja volditav päikesepaneel taskuseadmete laadimiseks. Falcon 7 päikesepaneel pakub mugavat laadimisvõimalust ka juhul, kui ruum ja kaal on väga piiratud. Kasutatud on SunPower™-i monokristallilisi päikesepaneele. Laeb nutitelefone, -kelli, fotokaameraid, pihukonsoole, GPS-seadmeid jms. Võimsus 7 W.

Julbo matkaprillid SHIELD POLARIZED Cat. 2...4

Fotokroomse läätsega ning tehniliste omadustega polariseeritud matkaprillid. Peegeldusi eemaldavad ja heledust muutvad läätsed tumenevad vastavalt päikesekiirguse intensiivsusele. Läätsed tagavad peegeldusvaba vaatevälja lumel ja veekogudel.

Julbo mägimatkaprillid EXPLORER 2.0 Cat. 4

Nüüd veel parema ventilatsiooniga, ergonoomilisemad ja kergemad Explorer 2.0 päikeseprillid kaitsevad silmi kõige ekstreemsemates tingimustes. Spectron 4 läätsed on peegelduskindla kattega, peegelefektiga, päikesekiirgust tagasi peegeldavad polükarbonaadist läätsed, mis sobivad igale spordialale, kus paistab ere päike. Panoraamlääts tagab laia vaatenurga. Eemaldatavad plastvarjud kaitsevad silmi külgedelt otsese või peegeldunud valguse eest, mis on oluline kõrgmägedes ja lumel liikudes.

Suunto GPS-kell 5 PEAK

Suunto 5 Peak on pika akukestvusega kompaktne GPS-kell, milles on palju spordirežiime. See teeb trennide ja progressi jälgimise lihtsaks. Kell jälgib kandja aktiivsust 24/7, sh samme, kulutatud kaloreid, stressi ja und. Mõõdab pulssi randmelt, kella veekindlus on 30 meetrit ning aku kestab treeningrežiimil 20–100 tundi. Kellal on 80 eelhäälestatud režiimi sportimiseks, lisaks mitu sportimiskeskset funktsiooni. Suunto 5 Peak on käsitsi valmistatud Soomes.
Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *