TOOTEUUDISED

Julbo mäesuusakiiver GLOBE

Fotokroomse visiiri ja reguleeritava ventilatsiooniga suusakiiver. Mõeldud neile, kellele meeldivad visiiri eelised, nagu laiem vaateväli, kaitse ja mugavus. Valmistatud ülikergest ja põrutusi pehmendavast EPS-materjalist. Kiivril on pehmed eemaldatavad 3D-kõrvakatted ja polsterdus ning visiiri REACTIVi fotokroomne lääts läheb vastavalt valguse intensiivsusele tumedamaks või heledamaks kategooriates 1–3. Sobib ka prillikandjatele.

Julbo mäesuusakiiver THE PEAK LT

Mitmekülgne ülikerge suusa- ja mägironimiskiiver pakub tänu kahekordsele suusa- ja mägironimise sertifikaadile optimaalset kaitset igal maastikul. Selle kiivriga nihutab Julbo piire: talvise versiooni kaal on vaid 360 grammi ja suvisel 320 grammi. Mitu ventilatsiooniava ja pealambi aasad muudavad kiivri eriti sobivaks sportimiseks kõrgmägedes. See on must-have-mudel uute tehniliste kõrguste saavutamiseks nii suvel kui ka talvel.

Julbo mäesuusakiiver SPHERE CONNECT

Fotokroomse visiiri, kõrvapatjadesse integreeritud Bluetooth-süsteemi ja peidetud, sõrmeotsaga reguleeritava mikrofoniga mäesuusakiiver. Selles keeruka disainiga kiivris on tähelepanu pööratud igale detailile. Maksimaalse nägemise, suhtlusvalmiduse ja stiiliga suusakiiver pakub rajal ülimat mugavust ja kaitset. Roll Neck Fit katab täielikult kukla ning tagab suurema stabiilsuse, soojuse ja mugavuse. REACTIVi fotokroomne lääts läheb vastavalt valguse intensiivsusele tumedamaks või heledamaks kategooriates 2–4. Sobib ka prillikandjatele.

Julbo mäesuusaprillid TITAN OTG Polarized

Need väga mugavad suusaprillid sobivad ka optiliste prillide kandjale. XXL-raam tagab maksimaalse vaatevälja ja REACTIVi fotokroomne tehnoloogia muudab need prillid ideaalseks kaaslaseks mäenõlval. Läätsed tumenevad vastavalt päikesekiirguse intensiivsusele. Lisapannal tagaküljel võimaldab paela paremini reguleerida. 100% UV-kaitse.

Julbo mäesuusaprillid AEROSPACE 

Julbo on loonud suusaprillid, mis toimivad suurepäraselt, kui rassid mäkke või sööstad mäest alla, tagades mõlemas olukorras suurepärase ventilatsiooni ja silmade kaitse. Lääts läheb vastavalt valguse intensiivsusele tumedamaks või heledamaks kategooriates 1–3. Tänu SuperFlow õhutussüsteemile saab läätse hõlpsalt raamist eemale lükata, et soojust paremini juhtida ja vältida udu tekkimist. Seda isegi kindaid kandes! 100% UV-kaitse.

Julbo mäesuusaprillid QUICKSHIFT

Raamita konstruktsioon ja silindriline lääts tagavad stiili ja sobivuse ning REACTIVi fotokroomsed läätsed optimaalse visuaalse kvaliteedi olenemata ilmast. Tänu kahele raami allosas olevale äravõetavale liistule on uudse SwitchAir-süsteemiga varustatud prillidel näoga väiksem kontakt ja täielik õhutus, nii et neid saab kanda ka intensiivse pingutuse ajal. Liiste on kiire ja lihtne magneti abil uuesti kinnitada. REACTIV High Contrasti fotokroomsed TRIVEX-materjalist läätsed on parimad halva ilmaga, udus ja lumesajus. Lääts läheb vastavalt valguse intensiivsusele tumedamaks või heledamaks kategooriates 1–3. 100% UV-kaitse.

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *