TOOTEUUDISED

Icebugi naasttallaga saapad STAVRE BUGrip® GTX

GORE-TEX®-membraaniga, Boa® kinnitusega ja naasttallaga talvesaapad nii meestele kui ka naistele. Ideaalne poolkõrge saabas kergeteks talvisteks matkadeks. Karbiidist naastudega BUGrip-välistallal on 16 terasest naastu, mis tagavad usaldusväärse haarduvuse isegi jääl. Veekindel GORE-TEX®-membraan hoiab jalad kuivad. BOA® kinnitussüsteem pakub kohandatud mugavust – kiire, täpne ning ei mingit paelte sidumist. Lai liist, Ortholite Hybrid®-sisetald ja sile vooder hoiavad jalad rõõmsana pikkadel aktiivsetel talvepäevadel.

ESLA tõukekelk T7/XL

Klassikaline Soome kelk puidust istmega. T7 on suurim kelk ESLA klassikaliste Soome kelkude sarjas. Kuna T7 juhtraud on üsna kõrgel, sobib see kelk suuremat kasvu inimesele (alates 170 cm). Loomulikult võib sellega üksi või sõbraga mööda jääd või kinnisõidetud lund sõita ning see sobib ka talipüüki harrastavale kalastajale. Kelgule saab paigaldada ka jääpuurihoidja. Kelk on kokkukäiva klassikalise puitraamiga.

Hestra neopreenkindad

Käed on soojas ka kõige külmema veega. Mitmekülgsed neopreenkindad sobivad nii veespordiks kui ka kalastamiseks. Kinnastel on suurepärased vett hülgavad ja soojust hoidvad omadused. Elastne randmeosa tagab alati turvalise ja ideaalse sobivuse. Spetsiaalse tekstuuriga peopesa suurendab peopesa haarduvust. Krõpsuga manseti kinnitusriba annab kinnastele veelgi parema sobivuse ja takistab külma vee pääsemist kinnastesse.

Lundhagsi viskeliin Norröra

Kohustuslik turvavarustus veematkale, uisumatkale või talvisele kalaretkele.

Ferrino lumeräätsad Felik Special

Lumeräätsad liikumiseks kõval lumel, jääl ja jäistel kallakutel. Tänu süsteemile, mis võimaldab kannal vabalt üles-alla liikuda, on räätsadega mugav turnida järskudel nõlvadel. Põhja all kuus koonusekujulist metallist naastu ja ees kolmeharuline kihv. Kiirelt fikseeritav kannatugi on järsakutel tõusuasendi hõlbustamiseks. Special-sidemel on varbal rihm ning hüppeliigesel kiirelt reguleeritav pehmendusega klikker-kinnitus. Reguleeritav jalasuurustele 34–48. Parim pinnalpüsivus kehakaalule kuni 100 kg.

Fjällräveni meeste­jope Keb Wool Padded

Kerge ja vastupidav jope on soojustatud Rootsi villa ja PLA-ga (maisitärklisest bioplast). Sobib suurepäraselt kandmiseks iseseisvalt soojemal ajal või keskmiseks kihiks koorikjope alla sügisestel või talvistel matkadel. Vill aitab reguleerida ja hoida ühtlast kehatemperatuuri tempo muutumisel. Lihtne pakkida seljakotti, kui seda ei kasutata.

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *