TOOTEUUDISED

Royal Robbinsi särk BUG BARRIER EXPEDITION

Putukakaitsega särgid naistele ja meestele on mugavad, üleskeeratavate varrukatega ning valmistatud kiiresti kuivavast ja UV-kaitsega materjalist. Insect Shield® -töötlus on efektiivne mitmesuguste putukate tõrjumisel, näiteks puugid ja sääsed, mis võivad kanda ohtlikke haigusi, nagu puukborrelioos, malaaria ja Zika. Insect Shield® -tehnoloogiaga töödeldud rõivaid on ohutu kasutada kogu perel.

Powertravelleri päikesepaneel FALCON 28E Tactical

Militaarkasutuseks ja nõudlike kasutajate jaoks tehtud ülikerge, volditav ja efektiivne 28 W päikesepaneel, millega laadida 5 V seadmeid. Veekindel ehitus vastab IPX6 standardile. Kasutatud on ETFE päikesepaneele, mis on vastupidavad välisjõududele ja merevee korrosioonile. Paneelid on mustuse- ja kleepumiskindlad ning isepuhastuvad. Kõik see tagab pika ja efektiivse eluea.

Autohome’i auto katusetelk MAGGIOLINA AIRLANDER M

Mugavaks ööbimiseks, reisides autoga. Telk on sobiva suurusega kahele täiskasvanule ja lapsele. Lagi on heliisolatsiooniga, mis tähendab, et ka tugeva vihma korral ei sega miski teie und. Telgi kaks akent ja mõlemad väljapääsud on varustatud putukavõrguga. Spetsiaalselt väljatöötatud vett hülgav madrats ning kolm patja on komplektis kaasas.

Eberhard Göbeli vihmavari LIGHT TREK LED-lambiga

Esimene professionaalne matka taskuvihmavari automaatse avamise-sulgumise funktsiooni ja LED-lambiga. Alumiiniumi ja klaaskiu koos kasutamisel on saavutatud väga tugev ja elastne raam, mis peab vastu tugevale vihmale ja tormile. Käepideme otsas on LED-lamp, mis on varju küljest eemaldatav. Lambi tööaeg on 23–40 tundi. Kasutatav ka vilkuva signaallambina. 100% vihmakindel.

Gerberi matšeete VERSAFIX PRO

Nutika disainiga Versafix Pro on kompaktne, fikseeritud teraga noa ja matšeete hübriid. Reljeefne kummine käepide tagab mugava istumise käes ning sellel on full tang -konstruktsioon ehk tera jookseb läbi käepideme ja selle raskuskese on viidud ette. Versafix Pro on hea abivahend metsas ja matkal, sobib hästi nii okste kui ka võsa raiumiseks.

Vaude rattakott TRAILFRONT 

19-liitrine lenksule kinnituv veekindel rattakott. Kotile pääseb kergelt ligi mõlemast küljest ning see mahutab kergemat varustust, nagu näiteks magamiskott ja -matt. Tänu lisatud õlarihmale saab kotti kanda ka üle õla. Kotile on võimalik kinnitada lisavarustust, kasutades selleks kompressioonrihmu kinnitusalusel.

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *