TOOTEUUDISED

Keeni matkasaabas Tempo Flex Mid WP

Keen.Bellows Flex -tehnoloogiaga toodetud saabastes on jala painutamiseks vaja 60% vähem energiat, nii et iga astumine tundub lihtsam. Tänu vastupidavale disainile paindub saabas sealt, kust teised saapad aja jooksul murduvad ja nõrgenevad.

Ninjaline’i laste ronimisrada Starter Set

Raja paigaldamiseks leia aiast kaks piisavalt jämedat heas seisus puud (vähemalt 30 cm läbimõõduga) ja ronimine võib alata! Sobiv vahemaa on 5–9 meetrit. Ronimiselementide järjekorra saab kasutaja ise valida. Komplekti kuulub 9-meetrine aasadega liin + 2-meetrine pingutisaba, mugava käepidemega pinguti, seljakott ja 7 ronimiselementi koos kinnitusvahenditega.

Vaude püksid Skarvan Biobased

Püksid on funktsionaalsed ja toodetud jätkusuutlikult. Pükste materjal koosneb 62% riitsinusõlil põhinevast polüamiidist, mis suurendab nende vastupidavust ja vähendab oluliselt ökoloogilist jalajälge. Elastne vöökoht, liigendatud põlvekohad ja stretšmaterjal tagavad maksimaalse liikumisvabaduse.

Püksivöö Arcade Belts 

Mugavalt korrigeeritav rihmapannal annab vööle ideaalse istuvuse. Vöö on masinpestav ja kiiresti kuivavast materjalist, mis tähendab, et vöö võib pesu- ja kuivatamistsükli ajal jääda pükstele. Rihmapannal ei ole metallist, seega on lennujaamades vähem kohmitsemist!

Vaude seljakott Magus 26

Magus 26 sobib ideaalselt matkajatele! See kompaktne ja mugav päevamatkakott on valmistatud väga vastupidavast materjalist, sel on uuenduslik Aeroflex 3D hingava seljaosaga raam ning ErgoShape’i õlarihmad, mis aitavad koormust kergendada. Magus 26 on just piisavalt suur, et mahutada ära kogu sinu varustus päevase tiiru jaoks ja samas on ka lennureisi käsipagasiks keeruline leida paremat seljakotti.

Julbo spordiprillid Fury Cat. 0...3

Fury päikseprillid sobivad aerodünaamilise kuju poolest suurepäraselt jalgratturitele ja triatleetidele. Reactiv Performance’i läätsed on fotokroomsed polükarbonaadist läätsed. Lääts läheb tumedamaks või heledamaks vastavalt valguse intensiivsusele. Panoraamlääts tagab laia vaatenurga ja 100% kaitse UV-kiirguse eest.

Vaude pakiraamikott Karakorum Pro

Mahukas pakiraamikott, mida saab kasutada nii kolmeosalisena kui ka eraldi küljekottidena. Sobib hästi ratturile, kellel on vaja kaasa mahutada suurt hulka varustust. Maht 68 liitrit ja kandevõime 30 kg.

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *