TOOTEUUDISED

Lundhagsi klassikalised matkauisud Fleet

Sidemega varustatud matkauisud on mõeldud kasutamiseks tavalise matka- või jahisaapaga, mis omakorda tagab mugavuse ja võimaluse matkata näiteks järvelt järvele või laiult laiule ilma jalanõusid vahetamata. Võimaldavad uisutada ka siis, kui jääd katab kerge lumekiht ning jää ei ole täiuslikult sile.

Lundhagsi matkauisu­kepid Vassu

Kerged uisutamiskepid, mis on aktsepteeritud ka jääsondina selle tugevuse testimiseks rühmaretkedel. Isolatsioonikihiga keppe on meeldiv uisusammu ajal kaenla alla vastu keha panna, isolatsioon hoiab külma metalli kehast eemal. Isolaatorid toimivad ka ujukitena, mis hoiavad keppe vette sattudes vee peal horisontaalsena. Kepi otsad on tugevast erisulamist.

Matkasuusad OAC KAR UC 147 + EA

Kerged universaalsidemetega matkasuusad on mõeldud kasutamiseks eri tüüpi maastikel ja tavaliste saabastega. Revolutsiooniline Unicoat-tehnoloogia teeb suusapõhja sitkeks ning kergesti hooldatavaks. Mudel ühendab endas lumeräätsa ja suusa paremad omadused. Sobib neile, kes tahavad liikuda metsas, liikuda mäest üles või laskuda lumistelt nõlvadelt.

Ferrino seljakott Dry-Hike 32

Täielikult veekindel seljakott, mis püsib kindlalt seljas ka aktiivsemal liikumisel, säilitades sealjuures suurepärase ventilatsiooni. Kompressioonrihmad aitavad kotile lisada suuski või matkakeppe. Spetsiaalsed aasad kirkade, matkakeppide ja muu taolise kinnitamiseks.

Icebugi talvesaapad Metro2 M BUGrip®

Üks Icebugi bestsellereid, mille kandjad hindavad stiili, mugavust ja head haarduvust. Jala siseküljel olev tõmblukk muudab saabaste jalgapanemise ning äravõtmise lihtsaks. 16 dünaamilist naastu on valmistatud karbiidist, nii et saate jalutada asfaldil, muretsemata saapa kulumise pärast!

Fjällräveni talve­jope Vidda Pro Wool Padded

Vastupidav ja soe villaga polsterdatud jope sobib suurepäraselt matkamiseks ja talvisteks seiklusteks metsas. Pealismaterjaliks valitud G-1000 Eco materjal pakub kaitset tuule eest, on vetthülgav, hingab hästi ning kuivab kiiresti. Jätkusuutlik polsterdus on valmistatud hoolikalt valitud Rootsi villast ja PLA-st (maisitärklisest bioplast).

Fjällräveni parka Expedition Long Down

Pikk, sooja suletäidisega parka väga külmadesse oludesse. Parkal on kaks kihti soojustust: esimene kiht on sulg ja teine kiht taaskasutatud polüester. Hanesulgedest polsterdus on eetiliselt toodetud. Sünteetiline isolatsioon õlgadel tagab täiendava vastupidavuse rõhu ja niiskuse vastu. Külgedel suured taskud käte soojendamiseks. Kapuuts, vöökoht ning alläär on reguleeritavad pingutusnööri abil, millel on stiilsed nahast detailid.

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *