TOOTEUUDISED

Rannakäru Coleman

Kokkupakitav käru sobib igasuguse matka- ja kämpinguvarustuse vedamiseks ühest kohast teise. Kokkupakituna mahub hõlpsasti auto pagasisse. Ratastel on pidurid käru lihtsamaks kasutamiseks erinevatel maastikel.

Slackline Gibbon Classic Line X13

Universaalne slackline nii algajatele kui ka edasijõudnutele. Suurepärane vahend tasakaaluharjutusteks, trikkide sooritamiseks ja meelelahutuseks vabas õhus. Slackline kinnitatakse kahe puu või posti vahele ning see garanteerib meelelahutuse tundideks.

Vihmavari Eberhard Göbel Light Trek LED-lambiga

Esimene professionaalne matka taskuvihmavari automaatse avamise-sulgumise funktsiooni ja LED-lambiga. Valmistatud ekstra kergetest, tugevatest ja elastsetest materjalidest. Käepideme otsas on LED-lamp, mis on varju küljest eemaldatav. Lambi tööaeg on 23–40 tundi. Kasutatav ka vilkuva signaallambina. 100% vihmakindel.

Softshell-jope Jack Wolfskin Alpine Trail

Hästi hingav softshell-matkajope on mõeldud eeskätt sportlikule naisele. Flex Shieldi ja Texapore O2+ Hyproofi membraaniga hübriidjope tagab väga hea hingavuse ning kaitseb kandjat vihma eest. Ventilatsioonilukud kaenla all pakuvad täiendavat võimalust kehatemperatuuri reguleerimiseks aktiivsel liikumisel. Stretšmaterjal pakub head liikumisvabadust. Jope on kaalult kerge ja seda saab väikeseks kokku pakkida.

Binokkel Konus Newzoom  10-30x60

Robustse kummikattega ja suurepäraste optiliste omadustega vastupidav binokkel. Kasutusmugavust suurendab veelgi muudetav suurendus, mis lubab vaadelda nii maastikke kui ka keskenduda lähivaadetele.

Jahikomplekt Morakniv Hunting Set 3000

Komplekt sisaldab nülgimisnuga, lihunikunuga ja teritajat, mida hoitakse praktilistes mittenakkuvates pakendites. Nugadel on ergonoomiliselt kujundatud mittelibisev käepide ja sõrmekaitsed, muutes nendega töötamise nii ohutumaks kui ka mugavamaks. Valmistatud Rootsi külmvaltsitud roostevabast terasest, kuumtöödeldud ja sügavjahutatud, et tagada maksimaalne karedus, vastupidavus ja teravus.

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *