TOOTEUUDISED

Lumeräätsad Ferrino Pinter Special 

Vaatamata oma väikesele suurusele on need räätsad kõikides tingimustes heade pinnal püsimise omadustega. Tänu süsteemile, mis võimaldab kannal vabalt üles-alla liikuda, on räätsadega mugav turnida järskudel nõlvadel. Hea liikuda kõval lumel või jääl, jäistel kallakutel ja lumises tuulemurrus.

Toidunõude komplekt Kupilka Premium

Toidunõude komplekt on valmistatud biomaterjalist, kasutades EKO-energyt. Ökoloogilised Kupilka nõud on vastupidavad kuuma vee keetmisele ja temperatuurile kuni –30 °C. Nõusid saab pesta käsitsi looduses või kodus nõudepesu-masinas. Hea kingituseks.

Kott Fjällräven Vardag Totepack

Kerge ja mugav kott, milles on ruumi nii trenniriiete kui ka igapäevaste vajalike asjade jaoks. Kott on valmistatud vastupidavast G-1000 materjalist, millel on tugevdatud alus, nii seisab kott iseseisvalt püsti, kui see maha panna. Põhiosas on sisetasku sülearvutile ja lisaks veel üks ruumikas tasku prillide, võtmete või bussipileti jaoks. Kanna kas käes või seljas.

Termos GSI Outdoors Microlite

Ühe käega avatav kerge ja kvaliteetne roostevabast terasest 500 ml termos.  Hoiab külma kuni 20 tundi ja sooja kuni 10 tundi. 2 mm paksused seinad on õhemad kui enamiku plastpudelite seinad. Nupplüliti saab panna kinnisesse asendisse nii, et termos ei saa kogemata nupust lahti minna.

Kätepuhastusgeel Care Plus Pro Hygiens

Kui vett ja seepi pole võtta, siis puhastusgeeliga saab oma käsi alati puhastada. Tänu ainulaadsetele koostisosadele, nagu aaloe, ei kuivata nahka. Lennureisidel võib kaasas olla käsipagasis.

Laste päikeseprillid Julbo Loop

Ilma hingedeta ning sümmeetrilise kahtepidi kantava raamiga päikeseprillid püsivad peas ka kõige aktiivsemal lapsel. Spectron 4 läätsed kaitsevad väikelapse silmi kõige eredama päikesega. Polükarbonaadist plastläätsed vastavad spordiprillidele kehtestatud kõrgeimatele turvanõuetele – need on vastupidavad tugevatele löökidele ega kriimustu kergelt. Sobivad 2–4-aastastele.

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *