TOOTEUUDISED

Petzl: TIKKINA®, Tikka®, TACTIKKA®+

Populaarsemad pealambid on nüüd 50–100 lm võrra võimsamate valgusnäitajatega. Pealamp on praktiline välisteks tegevusteks, nagu telkimine, matkamine või reisimine. Punane tuli säilitab öise nägemise ja hoiab ära rühmaliikmete üksteise pimestamise. Ühilduvad ka Petzl Core’i laetava akuga (aku saadaval lisavarustusena).

Nikwaxi välivarustuse, riiete ja jalatsite puhastus- ja hooldus vahendeid soovitavad oma toodete juures kasutada paljud tootjad: Vaude, Patagonia, Lasportiva, Lowa, Salomon, Hilleberg, Thermarest jpt. Puhastavad poorsed tehnilised materjalid sinna kogunenud mustusest, taastavad materjali vettpidavad omadused, vähendamata seejuures hingavust. Sobib kasutada GoreTexi, eVenti, SympaTexi jne tehniliste riietega. Keskkonnasõbralik, sest Nikwax on valmistatud vee baasil, ei sisalda keemilisi lahusteid, jääkaineid ega fluoriidkarbonaate.

Jack Wolfskini fliis Hydro Hooded

Nüüd võib ka fl iis olla vetthülgav. Nanuk Dynamic-stretškangal on harjatud sisemine külg, et fliis oleks naha vastas pehme. Super Dwr-viimistlus muudab fliisi eriti tuulekindlaks ja vetthülgavaks. Kui tuul hakkab kõrvus liiga kõvasti vilistama, siis tõmba lihtsalt kapuuts üles ja jätka matka! Saadaval nii meeste- kui ka naistemudel.

Eberhard Göbeli leedlambiga Light Trek

Esimene professionaalne matka taskuvihmavari automaatse avamise-sulgemise funktsiooni ja leedlambiga. Valmistatud ekstra kergetest, tugevatest ja elastsetest materjalidest. Käepideme otsas on leedlamp, mille tööaeg on 23–40 tundi. Lamp on varju küljest eemaldatav, kasutatav vilkuva signaallambina ja 100% vihmakindel.

Leatherman FREE™ multitööriistad

Leatherman Free multitööriistade perekond on edasiarendus multitööriistadest, mille Tim Leatherman leiutas 35 aastat tagasi. Uue sarja eripäraks ja tähtsamaks uuenduseks on terade magnetiseeritud avamine ja lukustus. See säästab küüsi ning võimaldab tööriista avada ühe käega, kiiresti ja mugavalt.

Fjällräveni püksid Vidda Pro Ventilated

Uus täiustatud versioon populaarsetest Fjällräveni Vidda Pro pükstest nii naistele kui ka meestele. Täiustatud ventilatsioonivõimalused ja uus, pisut saledam lõige. Lisatud stretškangas tagab parema liikumisvabaduse. Pükstel on palju praktilisi taskuid ja detaile, näiteks noatasku paremal käel ja kirvesilm talje küljel.

 

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *