TOOTEUUDISED

SUUNTO 5

Suunto 5 pakub pikka akuiga kompaktses GPS-kellas, milles on palju spordirežiime. Nii saad trennidel ja edasiminekul hõlpsalt silma peal hoida. Kell jälgib aktiivsust 24/7, kaasa arvatud samme, kulutatud kaloreid, stressitaset ja une kvaliteeti. Saad olla kindel, et oled trennist taastunud ja valmis järgmisteks väljakutseteks.

Fjällräven KANKEN SLING

Väike ja funktsionaalne õlakott reisile või tööle. Kotil on palju lihtsaid funktsioone. Sobib kasutamiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad kaasas kanda väiksemat kotti.

Therm-a-Rest HONCHO PONCHO

Honcho Ponchoga saad matkal olles lisasoojust. Kasuta seda laagriplatsil pontšona, magades tekina või kombineeri magamiskotiga.

Sulov RAPTOR

Suurte täispumbatavate ratastega tõukeratas sobib ideaalselt sõitmiseks linnas ja sillutatud jalgrattateedel.

MSR ZOIC 2

Kerge, hingav ja mugav Zoic 2 telk on tõestus sellest, et seljakotimatkad ei pea olema piiratud väiksesse telki või olukorda, kus kergema seljakoti nimel peab loovutama mugavuse. Telki saab mahutada suured madratsid ja samas jääb ruumi veel muudelegi asjadele.

Fjällräven BERGTAGEN 38 M/L

Mugav ja tehniline seljakott mägedes liikujale. Seljakotil on kergesti eemaldatav puidust raam, mistõttu see on paindlik ja kerge. Veekindel kangas Bergshell koosneb 31%
taaskasutatud nailonist.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *