TOOTEUUDISED

Tooted on saadaval kauplustes Matkasport.

Ferrino Finisterre 30W R

Ideaalne seljakott matkamiseks soojemas kliimas. Ergonoomilised õlarihmad ja vöörihm on disainitud spetsiaalselt naistele. Kotil on seitse eri funktsiooniga taskut varustuse parimaks paigutamiseks. RECCOanduri abil saab päästeteenistus vajaduse korral helikopterilt ülevaate, kus inimesed asuvad.

Julbo Aerolite

Spectron 3 polükarbonaatläätsed kaitsevad silmi päikesepaistelise ilmaga ning sobivad hästi igaks tegevuseks. Panoraamlääts tagab laia vaatenurga. Prillil on optical clip ehk optiliste läätsede lisamise võimalus – ideaalsed prillikandjatele ja neile, kes ei kanna kontaktläätsi. Raam on painduv ja kerge.

Garmont Tikal

Tikali jalatsid kuuluvad Garmonti reisisarja Active Travel ning nende valmistamisel on kasutatud mitmeid looduslikke materjale. Jalatsid on kerged, mugavad ja sobivad reisimiseks, jalutuskäiguks metsateel ning igapäevaseks kasutamiseks linnas. Pööratud nahast pealis hoiab eemal niiskuse ja laseb jalal hingata. Jalatsite sisetald on valmisatud korgist ning stabiilsust andev vahetald korgi ja sünteetilise materjali segust. Michelin®-i kummist välistald tagab hea haarduvuse eri pinnastel.

Ferrino Lightent 2

Ülikerge tunnel-tüüpi matkatelk kahele inimesele kasutamiseks kevadest sügiseni. Telgipõhi on läbinud uuenduskuuri ja veepidavust tõstetud lausa 8000 millimeetrini.

Vaude naistemantel Sabora

Mugava lahendusega vee- ja tuulekindel suvemantel. Sisemine Napoleoni-tasku võimaldab kiirelt kätte saada näiteks piletid või pangakaardi. Parempoolses küljetaskus on eraldi võtmehoidja, tänu millele on auto või korterivõtmeid mugavalt käepärast. Kui soovid pimedas paremini nähtav olla, keera vasakut varrukaotsa veidi üles, et helkurriba oleks nähtav.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *