Töö- ja reisiviisaga Kanadat avastama

Palju eestlasi on käinud tööviisaga Austraalias või Uus-Meremaal. Töö- ja reisiviisat on võimalik saada ka Kanadasse. Kui Austraalia ja Uus-Meremaa viisat saab taotleda kuni 30. eluaastani, siis Kanada viisa vanusepiiriks on 35 aastat. Edith Soosaar, kes sel viisil Kanadat avastas, annab nõu, kuidas viisa saada ja ennast Kanadas sisse seada.

• Viisade arv on limiteeritud ning seetõttu nõuab kandideerimine planeerimist. Valmista dokumendid ette ning kindlusta ennast hea netiühendusega. Kandideerimine sõltub ainult näppude kiirusest, neti vastupidavusest ning täpsest ajastusest. Peale vanuse midagi muud sisulist avalduses ei nõuta ega vaadata.

• Täida kõik eeltäidetavad dokumendid varem ära ja salvesta arvutis eraldi kausta.

• Avalduste voor on kord aastas ning täpne kuupäev kuulutatakse välja vaid nädal või paar varem, Eestis on see toimunud tavaliselt hilistalvel või varakevadel. Et mitte õiget kuupäeva maha magada, on hea leida liitlased näiteks Facebooki grupi näol.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga