ŠVEITSIS müüte murdmas

Maailmas on mõni üksik riik, mille kohta levivad jutud, et neisse reisimine eeldab väga paksu rahakotti. Üheks selliseks riigiks, kuhu üldjuhul ei soovitata väikse eelarvega reisida, on Šveits. Hoolimata hoiatavatest juttudest ning internetis väljatoodud hinnavõrdlustest otsustas Ronald Liive möödunud talvel koos abikaasaga, et järgmiseks reisisihtkohaks on just Šveits.

Enne reisikogemuste jagamiseni jõudmist pean reisikirja alustama paar kuud enne selle toimumist. Kui üldiselt ei meeldi mulle elus kõiki käike või otsuseid pikalt ette planeerida, siis reisimise puhul teen väikese erandi. Enne iga reisi sean olulise rõhu eeltööle. See tähendab, et vähemalt kuu varem on minu igapäevasteks kaaslasteks reisiportaalid, dokumentaalfilmid, taskuhäälingud, telesaated ja kõik muu, kus keskendutakse reisisihtkohale. Tuntud reisijuhtide asemel eelistan hoopis isehakanud reisigurmaane, kes jäädvustavad oma seikluseid ja tähelepanekuid YouTube’i videotena. Olen sellist taktikat kasutanud juba viimased paar aastat ning seni ei ole ma pidanud pettuma.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga