Seiklusspordi MM Lõuna-Aafrika Vabariigis

Janika Tamm vestles Lõuna-Aafrika Vabariigis toimunud seiklusspordi MM-il kolmandaks tulnud ACE Adventure / La Sportiva võistkonnaga koosseisus Reeda Tuula-Fjodorov, Timmo Tammemäe ning Silver ja Rain Eensaar, kel tuli võistelda ekstreemse kliima, magamatuse ja terviseprobleemide kiuste.

Oktoobris toimunud seiklusspordi MM-il saavutas Eesti võistkond Estonian ACE Adventure / La Sportiva kolmanda koha ning teine Eesti võistkond Tactical Foodpack oli kaheteistkümnes. 839-kilomeetrine võistlus koosnes ratta-, jalgsi- ja kajakietappidest, orienteerumine toimus vaid paberkaardi ja kompassi abil ning võistkonnad võitlesid ekstreemse kliima, magamatuse ja terviseprobleemidega. Võistluse võitis Rootsi sõjaväe võistkond ajaga 118 tundi ja 33 minutit ehk napilt alla viie ööpäeva. Meie võistkond lõpetas väljakutsuva võistluse ajaga 127 tundi ja 13 minutit.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *