Reisimine on nõme!

Ma ei tahaks küll kaevelda, aga minuga juhtus selline õnnetus, et läksin reisile. Kaastööline pakkus odavat lennupiletit ja kui miski poolmuidu ära antakse, tuleb juhusel natist kinni võtta ja odav asi välja lunastada, olgu selleks siis kustukumm, kaalikas või reis kaugele maale. Isegi kui sul midagi parasjagu vaja ei lähe, tuleb odav asi ära osta, et olla elus võitja, mitte kaotaja.

Suureks õnnetuseks, mille eest tahan teid kõiki hoiatada, sattusin selle odava piletiga Tai kuningriiki, mis pole üldsegi mitte „soe maa“, nagu ühes raamatus kirjutati, vaid hoopis tuline! Seal võib kuuma kätte ära surra ja ma olen kuulnud, et paljud surevadki. Milleks sellisesse kohta reisida? Milleks üldse reisida? Kas siis omal maal tööd teha polegi vaja? Igal juhul saatsin mina selle lolli teo korda ega jõua elu sees ära kahetseda.

Olen Go Reisiajakirjast palju õudusjutte lugenud, mida turistid kõik läbi peavad elama, lahkudes igapäevaste tööde-tegemiste juurest ja toppides oma nina sinna, kuhu pole vaja. Need kirjatükid polnud mind aga teps mitte ette valmistanud selleks, mis juhtus.

Reisimine − üks jama teise otsa

Probleemid hakkasid pihta juba lennukis. Pakuti tasuta alkoholi! Seda võib ju lõpmatuseni tarbida. Niimoodi saadaksegi alkohoolikuks ja pere läheb lõhki. Lähed paha aimamata „lõbureisile“ ja esimese asjana tehakse sinust joomahaige – palun väga.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga