Reisifotod jõuavad tellija koju!

Go Reisiajakirja juubelinumbri tähistamiseks avatud suur reisifotode näitus „Toome maailma lähemale” jõuab detsembris Tallinna, Estonia kontserdisaali.

Pilte sellele näitusele annetasid meie head sõbrad – tuntud fotograafid ja kuulsad rändurid, kes on läbi aastate olnud oma loomingu kaudu Go Reisiajakirja kaasloojateks: Jaan Tätte, Peeter Laurits, Timo Palo, Rein Maran, Marko Matvere, Priit Simson, Raigo Pajula, Kaupo Kikkas, Tiit Pruuli, Aivar Pihelgas, Andres Tali, Annika Haas, Ardo Holts, Arne Maasik, Andres Sööt, Kaido Haagen, Jaan Künnap, Martin Lazarev, Toomas Luhaäär, Tõnu Noorits, Silvia Pärmann, Birgit Püve, Indrek Rohtmets, Enn Säde, Ann Tenno, Riho Västrik ja Peeter Vähi.

„Väljapanekuga soovime väärtustada reisifotot kui hea kvaliteediga kunstfotot ja tuua eestlastele koju kätte killukesi neist kaugetest paikadest, millega iga päev kokku ei puututa,” sõnas näituse korraldaja Tiit Pruuli.

Näitusele valitud 40 foto seas on pilte maailmamerelt, linnadest, džunglitest, kõrbetest, mägedest, tundratest ja poolustelt. Kokku moodustub neist üsna terviklik pilt meie maailmast.

Mis meile endale selle ettevõtmise puhul kõige rohkem meeldib ja usutavasti ka Go Reisiajakirja lugejatele – kõik need eri aegadel ja paigus tabatud imelised hetked jõuavad lõpuks meie tellijate kodudesse. Näituse lõppedes loosime kõik 40 pilti ajakirja tellijate vahel välja.

Tellimiskampaania käib. Kõige mugavam on tellimus saata otse Go Reisiajakirja juubelilehelt reisiajakiri.gomaailm.ee/50, kus on väljas kõik fotod koos autorite taustalugudega. Tellides saab juurde märkida oma lemmikfoto numbri, millega fortuuna püüab loosiliisu langedes arvestada. Lisaks lähevad tellijate vahel loosi veel poole aasta tasuta tellimused ja Go Traveli 500€ kinkekaart.

Tallinnast liigub fotonäitus edasi Jõhvi kontserdimajja, misjärel toimub loosimine.

Eelnevalt sai pilte uudistada Pärnu kontserdimajas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *