Raamatuarvustus

Cristo Pajust

Minu Malaisia. Kanavarbad ja kotijook

Petrone Print 2023

 

Olen lugenud „Minu Malaisia“ raamatut ja mulle meeldis. Räägi teistele ka: miks just Malaisia? Mida teed seal nii, et sellest lausa raamatu oled võtnud kirjutada?

Tõepoolest, see tükk sai tehtud, raamat tuli välja oktoobri lõpus. Eelmisel aastal otsustasin viimaks, et on aeg mu viie aasta seiklused ses kirevas riigis kaante vahele vormistada. Malaisiasse minek oli samuti seotud mu ihalusega kõige uue ja huvitava suunal ning esimest korda välisriiki kolides võtsin plaani leida paik, mis oleks kodukamaraga võrreldes ikka hoopis teistmoodi. Oma soovidega tuleb ettevaatlik olla, sest neil on kalduvus täituda. Sattusin elama-töötama liberaalsesse moslemiriiki, tööle kohalike hiinlaste poolt loodud ilutoodete ettevõttesse internetiturundust tegema, kohtasin oma eluarmastust ja esimestel nädalatel tulitas vähkpunane nägu igapäevastest vürtsistest toidukordadest. Teadsin, et just see ongi täpselt kõik see, mida olin otsima tulnud. Malaisia sattus valikusse üpriski juhuslikult ja alternatiivina oli laual näiteks ka Pakistani vaibavabriku juhataja koht, aga elu läks teisiti.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *