Purjelaeval Panamast Papteeteni

GO Reisiajakirja lugeja saab läbi kahe numbri kaasa elada ühele erilisele mere- ja võidusõidule Panamast Papteeteni purjelaeval Like a Breeze. Nagu ikka, tekitab selline merereis osalejates emotsioonide virvarri, kogetakse ja jagatakse kõike ning põgeneda ei ole kuskile. 16 päeva kogemused Vaikse ookeani ületamisest pani kirja Jaan Tätte.

Selle aasta alguses oli mul õnn ja rõõm teha kaasa 72-päevane purjesõit Panamast Papeeteni purjelaeval Like a Breeze. Läbisime kokku 5298 meremiili. Ühtlasi osalesime ka ARCi raames asjaarmastajate võidusõidul üle Vaikse ookeani. Olin kolm aastat tagasi sama laevaga samal võistlusel ületanud ka Atlandi ookeani ja finišeerunud 250 laeva hulgast teisena. Laev on kolme ja poole eluaasta jooksul kündnud 46 000 meremiili ja see on paras garantii, et julgelt seiklustele vastu minna.

Siin on minu reisipäevik 16 päeva kohta, mille jooksul ületasime Vaikse ookeani. Minu reisikaaslased olid Reet, Maret, Heiti, Martti, Raul, Alar ja kapten Henri.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga