Õhkmadratsi parandamine

Õhuga täidetavad magamisalused ei vaja sugugi karmi kohtlemist, et matt enam õhku ei pea ning parandamist vajab. Selleks, et magamisaluse õhulekke korral kogu reis rikutud ei saaks, tasuks olla valmis madratsi aukude parandamiseks.

Uued õhuga täidetavad magamisalused pakuvad konkurentsi klassikalistele vahtmattidele. Kui oma kaalu, kompaktsuse ja mugavuse poolest on õhkmatid vahtmattidest igati üle, siis vastupidavus väikeste augukeste tekkimise näol on kasutajatele kohati ebameeldivaid üllatusi tekitanud.

Magamisaluselt eeldatakse, et see on transpordil võimalikult kompaktne ja kerge ning magamisel paks ja mõnus. Nende nõuete täitmiseks kasutavad tootjad väga kergeid tekstiile. Kuigi tekstiil iseenesest on tugev ja vastupidav, võib väikseimgi torge või säde lõkkest selle mitteõhukindlaks muuta. Nii mõnigi kasutaja on saanud hommikuks ebameeldiva üllatuse osaliseks, et kogu õhk on matist lahkunud ja magaja jäänud ilma pehmenduseta madratsi pinnale.

Kõige tüütumad on imepisikesed augud, millest õhk väljub pikema aja jooksul ja mida on väga keeruline mati pinnalt üles leida. Harvad pole ka olukorrad, kus matti on tekkinud näiteks hõõrdumise tagajärjel mitu augukest. Isegi kui üks üles leida, ei tähenda see, et matt oleks terve. Paigata tuleb korralikult, sest halvasti pandud paik võib uuesti lekkima hakata. Eriti korralikult tuleks jälgida, et paiga alla ei jääks õhumulle ning alusmaterjali kortse.

Enne tööga alustamist tutvu kindlasti juhendiga

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga