Lend, aga kuhu?

See on üks ootamatu puändiga lugu, mis kinnitab, et ka kõige kogenumal reisisellil võib reisil tulla ette tõelisi üllatusi.

Uskumatu küll, kuid ongi kohver pakitud! See ei tähenda siiski, et ma oma pagasisse enam mõnda äärmiselt hädavajalikku ja hetkel üliolulisena näivat asja juurde ei topiks, mistõttu peaksin arvatavasti mõne juba varem kohvris koha leidnud eseme raske südamega välja koukima. Aga siiski, lennuk võib minu poolest nüüd juba enam-vähem kohe õhku tõusta. See olekski tegelikult hea, sest ma ei oska nagunii väljalennuni jäävat aega kuidagi mõistlikult sisustada.

Võiksin ju võtta käsile mõne juba ammu tegemist ootava töö või toimetuse, näiteks sorteerida riidekappi või korrastada raamaturiiulit, kuid selle mõtte juures meenub mulle ühe hea sõbra jutustatud seik tema lapsepõlvest. Sõber rääkis, et peaaegu alati, kui nad olid ennast koos perega reisile asutamas, ent väljasõiduni oli veel pisut aega jäänud, oli tema isa tavatsenud võtta ette kirjutuslaua sahtlite kraamimise. Muul ajal ta miski silmapaistev korraarmastaja ei olnud ja segamini sahtlid ei paistnud teda hoopiski häirivat, kuid alati vahetult enne lähenevat ärasõitu oli temas tärganud vastupandamatu soov korda luua. Mõistagi ei olnud taoliseks tööks siiski piisavalt aega ja temast koju mahajäänud töölaud oli rohkem segamini kui veel päev varem.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga