Kuidas ma lennuõnnetust ära hoidsin?

Muretseda olevat mõistlik ainult nende asjade pärast, mis sinu kontrollile alluvad. Loll jutt. Kõige pärast tuleb mõõdutundetult muretseda, sest kujutagem ette, mis juhtub siis, kui ei muretse! Seda enam, et asju, mis sinu kontrollile alluvad, on olematult vähe. Ja mis on elu väärt ilma pideva stressita? Või reis?

Mina satun päevi enne reisi algust paanikasse. Ning kui kaua kardetud kuupäev kalendris ette lööb, pean vähemalt kolm tundi enne lennu algust lennujaamas olema, mis sest, et tegelikult piisaks ühest. Uberi tellin juba neli tundi varem, kuna elan Tallinna äärelinnas ja autosid, eriti Uberi omi, pole siinkandis kunagi. Peale paarikümneminutilist jukerdamist leian lõpuks vaba auto ja kuigi see asub koguni viieteistkümne minuti kaugusel, tellin ära.

Istun kolm minutit ja tirin siis igaks juhuks kingad jalga, sest mine tea, ehk saabub auto kiiremini. Aga ei, Uberi äpp teatab ootamatult, et kahjuks tuli masin välja vahetada ning uus on juba seitsmeteistkümne minuti pärast kohal. Kurat, ma jään niimoodi ju lennukist maha! Hakkan korralikult muretsema, süda puperdab ja higi voolab mööda selga. Lõpuks on auto siiski kohal.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga