KROONIKA

20. aprillil toimub 14. Võhandu maraton

20. aprillil stardib Lõuna-Eestis igakevadine adrenaliini- ja rahvarohke 100-kilomeetrine närvikõdi pakkuv Võhandu maraton, mis viib osaleja matkale läbi ürgse Eesti looduse.

Varahommikul alustavad tuhanded aerutajad koos oma saatemeeskondadega teekonda Võrust maailma suurima aerutamismaratoni finiši poole. „Kui sinu soov on näha ürgset ja puutumata loodust ning veeta üks sportlik päev aerutades, siis on see maraton sinule,” ütlevad korraldajad ise. Taktikat, varustust ja ka iseennast saab proovile panna nädal varem toimuval proovisõidul.

Lisainfo SIIT

***

Matkamess tuleb jälle!

6. aprillil toimub Tallinnas lauluväljakul matkamess, messil on eripakkumisega kohal ka GO Reisiajakiri. Tule ja otsi meid teiselt korruselt üles!

Matkamess on inspiratsiooniks seikluste otsijatele, matkahuvilistele ja kõigile aktiivsetele inimestele. Traditsiooniliselt on garanteeritud inspireerivad rännujutud, innovatiivsed matkatarbed ja aktiivsed tegevused lastele. Lisaks matkatäika, kus saab soetada matkavarustust või tuua enda oma müüki. Sissepääs on tasuta.

Lisainfo SIIT

***

Reisiraamat 2018 – traditsioon ei katke

Go Reisiajakiri ja Go Travel on kümme aastat välja andnud aasta parima reisiraamatu tiitlit, tänavu auhinda välja ei anta.

Kümne aasta jooksul on ilmunud palju häid ja väga häid reisiraamatuid. Paraku oli 2018. aasta saak teistsugune. Mitte otseselt halb, aga keskpärane. Seepärast otsustasime tänavu auhinda mitte välja anda. Traditsioon ei katke, aga hoiab kvaliteeti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *