GOA – paradiis põrgus

Indias elav koolitaja ja ajakirjanik Katrin Aedma kirjutab elust koroonapiirangutega Goas. Tuntud kuurort on täielikult muutunud ning kohalikud on uue olukorraga kohanemiseks pidanud tegema 180-kraadise pöörde.

Praegu, kui seda artiklit kirjutan, räägib kogu maailm õudusest, mis toimub Indias – inimesed surevad koroona tõttu, haiglates ei ole kohti, laibad on kuhjas, oodates põletamist või matmist, pealinna Delhi linnaparke raiutakse maha, et saaks küttematerjali surnute põletamiseks jne, jne.

Mina olen Lõuna-Indias, Goas… Jah, ma kuulen igasuguseid asju ja arvan, et hetkel Indias toimuv suur haigusepuhang on paljuski kogu aasta piirangutes elamise pingete ja langenud immuunsuse tulemus.Küsisin arstist naabrimehelt hinnangut olukorrale. Ta arvas, et alati iga viirus muteerub ja praegu on meil siis Brasiilia ja Inglismaa koosmutatsioon ning juba olevat leitud neli kolmest tüvest koosnevat koroonaviirust. Neli! Pange tähele, et Indias elab üle 1,4 miljardi inimese. Uudist meedias saab toota kõigest... Seega ma parem ei loeks neid sensatsioonilisi uudiseid üldse.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga