Arviga Rumeenias

Kas Rumeenia on väikeste lastega automatkaks õige koht? Mari-Leen Treimann jagab oma neljaliikmelise pere kogemust minikaravanil Arvi.

Pärast minu ja Kauri pulma viis aastat tagasi läks kuidagi nii, et külalistelt saadud kingiraha eest ostsime kahenädalase Tai-reisi asemel endale Respost hoopis minikaravani prototüübi. Kaur ehitas sinna riiulid, Mirdile voodi, veel nipet-näpet, sebis katusele päiksepaneelid, lisaks aku, väikese külmiku ja muud vajalikku. Nii said meist mugavusmatkajad. See tähendab laias laastus inimesi, kellele meeldib reisida, looduses olla, metsas magada ja jalutada, aga kes ei taha öösel maapinnal magamiskotis lamada ning soovivad hommikul röstsaia ja praemuna haugates päris kohvi juua. 

Üks pikk reis suve jooksul on meie pere traditsioon. Esimestel aastatel alustasime ettevaatlikult Lätist, siis läksime julgemaks ja sõitsime juba Horvaatiasse välja. Kuna idas on lõputult avastamist ja mis seal salata, ka üsna odav, hakkas Kaur 2021. aasta talvel Rumeeniasse sõitu ette valmistama. Põhjalik eeltöö on vajalik. Kuna mina sellist plaanimist, uurimist ja guugeldamist kirglikult vihkan, on meil ülesanded jagatud nii, et Kaur kavandab kõik marsruudiga seotu ja mina tegelen põhiliselt muretsemisega.

— Täismahus artikli lugemiseks osta poest viimane Go Reisiajakiri või telli ajakiri omale koju või kontorisse siit. Täismahus saab veebis artikleid lugeda 4 kuud peale ajakirja ilmumist.-

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.